Respawn.pl

Strona główna » BOKS! STOPPP! BANDURA ZAWALCZY NA FAME MMA 16

BOKS! STOPPP! BANDURA ZAWALCZY NA FAME MMA 16

Autor: Krzysztof Sarna

A więc wystartowała! Wystartowała promocja gali FAME MMA 16, która odbędzie się jeszcze w tym roku. Wczoraj poznaliśmy datę wydarzenia oraz uczestników pierwszej walki. Dziś natomiast fani środowiska gamingowego będą ucieszeni, ponieważ nowym nabytkiem organizacji okazał się Patryk “Bandura” Bandurski.

Dopiero co w minioną sobotę byliśmy świadkami gali HIGH League 4, a już rozpoczęła się promocja kolejnego, wielkiego wydarzenia w świecie freak-fightów. Dokładnie wczoraj swoje social media ożywiło FAME MMA, które nie tylko zapowiedziało “szesnastkę”, ale także pierwszą walkę. Dziś natomiast poznaliśmy trzeciego uczestnika, którym jest wyczekiwany przez dużą rzeszę osób Bandura.

CZYTAJ TAKŻE: IEM KATOWICE 2023! WRACA EXPO, BILETY, DATA

Bandurski, mimo że w Internecie działa od bardzo długiego okresu czasu szerszej publiczności dał znać dopiero w ostatnich miesiącach. Do niedawna mogliśmy go kojarzyć chociażby z utworu “Piąta rano”, który został nagrany wraz z HELLFIELD i Whitem2115.

Z pewnością niejednokrotnie mieliście okazję usłyszeć frazę “BOKS! STOPPP! BACZNOŚĆ KUR**A CO JEST”, którą wraz z Bandurą wygłaszał jeszcze Dawid “MrDzinold” Rzeźnik. Panowie oczywiście streamują na Twitchu, należąć do YFL. Niejednokrotnie przy ich boku można ujrzeć Michała “Young Multiego” Rychlika czy Jakuba “Merghaniego” Rokickiego. 

Poza działalnością streamerską na Twitchu Bandura wraz z MrDzinoldem prężnie od miesiąca działają na YouTube, publikując tam materiały wideo. Do tej pory opublikowali łącznie jedenaście odcinków, które w sumie zgromadziły ponad 4 miliony wyświetleń. Statystyki kanału są naprawdę zadowalające, bowiem ten gromadzi aktualnie 203 tysiące subskrybentów. 

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI WYCIEK GTA VI! JEST NAWET GAMEPLAY, ŻEŃSKA POSTAĆ I WIELE INNYCH

Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo z kim przyjdzie zmierzyć się Bandurze w klatce FAME MMA. Długo jednak na oficjalne poznanie jego przeciwnika czekać nie będziemy.

Gala FAME MMA 16 odbędzie się w sobotę, 5 listopada w Arenie Gliwice. Z kolei pierwsza konferencja przed tym wydarzeniem została zaplanowana już na nadchodzący poniedziałek, 26 września. Jej początek przewidziany jest na godz. 20:00. To właśnie wtedy dowiemy się o wszystkich szczegółach i detalach zbliżającej się, szesnastej odsłony wydarzenia.

Karta walk gali FAME MMA 16 na ten moment prezentuje się następująco:

  • Marcin Dubiel vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
  • Patryk “Bandura” Bandurski vs. TBA