Respawn.pl

BORDERLANDS 3 ZA DARMO!

Autor: Michał Maćkowski
Borderlands 3

Ależ promocję za darmo otrzymali gracze! Platforma Epic Games rozdaje kolejny znany dobry tytuł, jakim Borderlands 3. Trzecia odsłona kultowej strzelanki swoją premierę miała w 2019 roku, a teraz dostępna jest za całe 0 złotych. 

Wasza bibliotek darmowych gier na EPIC Games może się ponownie rozszerzyć o naprawdę fajny tytuł. W 2019 roku swoją premierę miała trzecia odsłona Borderlands 3, która była kolejną częścią kultowej strzelanki, gdzie liczy się dobra zabawa i spora dawka zniszczenia.

EPIC Games postanowiło rozdać trzecią część gry Borderlands całkowicie za darmo w ramach swojej polityki rozdawnictwa. Dawno trzeba przyznać, że tak gorącego tytułu nie mieliśmy na platformie za darmo, więc teraz twórcy Fortnite postanowili przypomnieć o sobie i platformie.

Przeczytaj więcej – Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Seria Borderlands to oryginalna strzelanka, w której zdobywamy łupy i eliminujemy rywali dzięki wielu dostępnym broniom. Oczywiście nie brakuje przy tym fantastycznej przygody i chaosu, która w każdej części popularnej serii jest nieodłącznym elementem rozgrywki.

Gra dostępna jest za darmo do 26 maja do godziny 17. Grę możecie odebrać, klikając tutaj.