Respawn.pl

Jak nie gotować na Twitchu – Streamerka wywołała pożar w kuchni podczas transmisji

Autor: Michał Maćkowski
Twitchu

Wiemy już, że do dziwnych i niecodziennych sytuacji dochodzi na transmisjach na żywo na Twitchu. Po ostatniej kradzieży telefonu przenosimy się od kuchni, gdzie streamerka wywołała pożar w trakcie gotowania.

Twitch uczy, bawi i ostrzega! Ostatnie tygodnie na Twitchu przyniosły na naprawdę ciekawe wydarzenia, o których mówił cały live-streamingowy świat. Teraz nadeszła kolejna ciekawa akcja, tym razem jednak z gotowaniem. Podczas przygotowania posiłku, streamerka wywołała pożar, przez co zadymiła mieszkanie, spaliła patelnie i jak się później okazało, przyjazd straży pożarnej.

Wywołała pożar podczas transmisji na Twitchu

Przejście z basenowych i plażowych transmisji do gotowania nie wyszło najlepiej streamerce o nicku kjanecaron, która znana jest właśnie głównie z transmisji IRL w basenie, na plażach i leżenia w łóżku. Streamerka tym razem transmisję postanowiła przenieść do kuchni, gdzie przygotowywała posiłek, który zakończył się dosyć niespodziewanie.

Streamerce w pewnym zaczęło mocno dymić z patelni, a w momencie pojawił się ogień, który zadymił całe jej mieszkanie.  Kjanecaron była w dużym szoku nie wiedziała, co robić do samego końca. Próbowała wodą ugasić ogień na patelni, co ja wiemy, nie mogło skończyć się dobrze. Na szczęście ogień po czasie praktycznie sam zniknął z patelni, jednak poziom zadymienia mieszkania był tak wysoki, że automatycznie włączył się czujnik reagujący na dym. Co jednak jeszcze ciekawsze, sąsiedzi postanowili wezwać straż pożarną, która przyjechała na miejsce już tuż po zdarzeniu.

Niecodzienne sytuacje

Twitch przyzwyczaił nas już do wielu dziwnych rzeczy i decyzji. Jednak ostatnie miesiące przyniosły nam również kilka innych ciekawych zdarzeń podczas transmisji na żywo, w tym kradzież telefonu, z którego prowadzona była transmisja czy złamanie szczęki podczas grania na VR.