Respawn.pl

byali nowym zawodnikiem Izako Boars!

Autor: Michał Maćkowski

Żadnego zaskoczenia nie ma! Izako Boars oficjalnie zakontraktowało Pawła “byaliego” Bielińskiego, który pomagał zespołowi przez ostatnie tygodnie, odkąd skład przechodził zmiany.

Izako Boars rozpoczęło przebudowę swojego składu od oficjalnego pożegnania się z Kamil “siuhy” Szkaradek i Hubert “Szejn” Światły. Młodzi zawodnicy postanowili dołączyć do międzynarodowej akademii mousesports, gdzie rozpoczęli swoją pierwszą poważną przygodę w zagranicznej formacji.

Ostatnio Izako Boars rozpoczęło testowanie nowych zawodników, wśród których znalazł się były reprezentant Virtus.pro – Paweł “byali” Bieliński. Znany nam dobrze byali pomagał drużynie w różnych międzynarodowych turniejach i był jednym z kluczowych graczy na serwerze. Teraz wiemy już oficjalnie, że 27-latek dołączył do watahy dzików i otrzymał upragniony kontrakt.

Byaliego od dłuższego czasu nie widzieliśmy w żadnej konkretnej drużynie. Od pożegnania z Virtus.pro zawodnik dołączył na stałe tylko do AVEZ, w którym zdobył drugie miejsca na ESL Mistrzostwach Polski. Ostatnie miesiące były okraszone wyłącznie grą w miksie StylDunow, który po pokonaniu polskich zespół takich jak Anonymo nie przetrwał zbyt długo i zakończył wspólną grę.

Aktualnie skład Izako Boars wygląda następująco:

  • PolandMateusz “TOAO” Zawistowski
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • PolandMichał “mono” Gabszewicz
  • PolandPaweł “byali” Bieliński
  • PolandBartosz “Hyper” Wolny (trener)

Na ten moment w Izako Boars brakuje cały czas jednego zawodnika. Nie wiemy, kto dokładnie uzupełni zespół, jednak organizacja zapewnia, że kolejne ogłoszenia pojawia się niebawem!