Respawn.pl

Oficjalnie! Szejn i siuhy dołączają do akademii mousesports!

Autor: Michał Maćkowski

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalną informację ze strony mousesports. W akademii niemieckiej organizacji zagra dwóch Polaków – Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły.

Wczoraj na światło dzienny wypłynęły informacje o powstającej akademii mousesports, które zostały dzisiaj potwierdzone. Niedawno Kamil “siuhy” Szkaradek i Hubert “Szejn” Światły poinformowali o opuszczenu Izako Boars i startu nowej przygody, która jak widzimy rozpoczyna się w międzynarodowej formacji w jednej z niemieckich organizacji.

Szejn i siuhy pokazali się szerszemu gronu na polskiej scenie, kiedy to udało im się przejść testy w Izako Boars. Od razu u dwóch młodych zawodników widać bardzo dobrze umiejętności strzeleckiego, które teraz oglądać będziemy pod barwami akademii w mousesports. Dla Polaków to dobra okazja, aby zdobyć kolejne cenne doświadczenie i miejmy nadzieję trochę trofeów.

Oprócz naszych rodaków w akademii zobaczymy młodego utalentowanego Izraelczyk Doriana “xertioNa” Bermana, który niedawno prawie awansował do FACEIT Pro League. Oprócz 16-letniego gracza w składzie zagrają także Niemiec  – Jon “JDC” de Castro oraz gracz pochodzący z Węgier – Ádám “torzsi” Torzsás. Pieczę trenerską nad tym zespołem będzie sprawował Dennis “sycrone” Nielsen.

“Cieszymy się, że w końcu możemy podzielić się naszym najnowszym projektem. Zapewnimy najbardziej obiecującym talentom w CS:GO te same zasoby, technologię, z których korzysta nasz główny skład i rzucimy im wyzwanie, by zostali gwiazdami jutra” – czytamy w ogłoszeniu mousesports

Skład akademii mousesports wygląda następująco:

  • Kamil “siuhy” Szkaradek
  • Hubert “Szejn” Światły
  • Ádám “torzsi” Torzsás
  • Jon “JDC” de Castro
  • Dorian “xertioN” Berman
  • Dennis “sycrone” Nielsen (trener)