Respawn.pl

Strona główna » byali wraca do gry z nowym zespołem!

byali wraca do gry z nowym zespołem!

Autor: Michał Maćkowski
byali

Paweł “byali” Bieliński rozpoczyna nową przygodę w swojej karierze i przez najbliższy czas z nowymi i starymi kolegami będzie rywalizował na polskiej, jak i międzynarodowej scenie. Aktualny zespół byłego zawodnika między innymi Virtus.pro poszukuje organizacji. 

Już oficjalnie poznaliśmy pełny skład, w jakim występować będą między innymi byli gracze Izako Boars w tym Paweł “byali” Bieliński. Po kilku tygodniowych testach oficjalnie wiemy, że w nowym powstałym polskim zespole zobaczymy czterech byłych reprezentantów Izako Boars. Niestety zespół na ten moment pozostaje bez organizacji i poszukuje domu, który będzie mógł reprezentować między innymi w ESEA Advanced.

Tygodnie testów dobiegły końca! W nowym polskim zespole zobaczymy między innymi byłych zawodników Izako Boars – Pawła “byaliego” Bielińskiego, Mateusza “TOAO” Zawistowskiego oraz byłego trenera tej samej formacji – Bartosza “Hypera” Wolnego. Oficjalnie w zespole zagra także Karol “Enzo” Lasota, który nieco wcześniej, bo w listopadzie także pożegnał się z organizacją Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Przeczytaj więcej – Anonymo oficjalnie przedstawiło swój nowy skład

Można powiedzieć, że nowymi twarzami w tej ekipie będą Dawid “SaMey” Stańczak, który przez ostatnie miesiące reprezentował barwy AVEZ oraz Kacper “gRuChA” Gruszeczka. Kacper w przeszłości miał okazję grać także w AVEZ, ale również w Honoris razem z Wiktorem “TaZem” Wojtasem czy Filipem “Neo” Kubskim.

Na ten moment nowy zespół Pawła “byaliego” Bielińskiego pozostaje bez organizacji. Chłopaki będą grać pod nazwą AzerbejdzanPL i przez najbliższy czas będą rywalizować między innymi w ESEA Advanced czy w różnych nadchodzących kwalifikacjach.