Respawn.pl

Był Bombsite A, czas więc na Bombsite B! Gimper, Friz, Mamiko i Remo z nową piosenką

Autor: Michał Maćkowski
Bombsite B

Tego chyba mało kto się spodziewał! Sześć lat temu polski Internet żył piosenką Gimpera, Mamiko i Remo o nazwie Bombsite A, a teraz przyszła pora na kolejny utwór o nazwie Bombsite B. Za mikrofonem oprócz Gimpera i Mamiko możemy usłyszeć także Friza. 

Dzisiaj swoją premierę dosyć niespodziewanie miała nowa piosenka nawiązująca swoją nazwą i tekstem do CS:GO. Sześć lat temu Tomasz “Gimper” Działowy, Weronika “Mamiko” Heck wraz z producentem muzycznym Remo wypuścili piosenkę Bombsite A, która na ten moment ma aż dwadzieścia sześć milionów wyświetleń. Dzisiaj niespodziewanie swoją premierę miał nowy kawałek pod tytułem Bombsite B, w który także zaangażowane jest wcześniej wymienione trio.

Dzisiaj o godzinie 17:00 swoją oficjalną premierę miał nowy kawałek Bombsite B, w którym usłyszeć za mikrofonem możemy Gimpera, Mamiko oraz Friza. Co ciekawe piosenka już wcześniej obiegła polski Internet, a opinie na temat nowego kawałka są podzielone.

Przeczytaj więcej – ANONYMO O KROK OD MAJORA! POLACY RZUTEM NA TAŚMĘ WYGRYWAJĄ Z ENTROPIQ

W utworze nie brakuje nawiązań do znanych nam z Internetu ksywek jak Izak czy Mandzio. Oprócz znanej nam trójki z Bombsite A, tym razem za mikrofonem usłyszeć możemy także Karola “Friza” Wiśniewskiego, dla którego to już kolejny utwór muzyczny, po tym jak płyta Ekipy okryła się platyną.