Respawn.pl

Były cztery, została jedna! Większość polskich drużyn poniosła klęskę w ASUS ROG Masters EMEA 2022

Autor: Michał Maćkowski

Nie tak wyobrażaliśmy sobie rozgrywki ASUS ROG Masters EMEA 2022, które na początku były udane dla polskich drużyn. Niestety po ćwierćfinałach, z czterech rodzimych formacji, pozostała tylko i wyłącznie jedna. 

Trwają rozgrywki ASUS ROG Masters EMEA 2022, w których pula nagród wynosi 37 500$. Do tej pory w decydującej fazie rozgrywek oglądać mogliśmy cztery polskie formacje, jednak wczorajszy dzień mocno zweryfikował formę polskich drużyny. W grze pozostała tylko jedyna rodzima drużyna – log kogutos.

Z czterech polskich drużyny, pozostała jedna. QUADRUPLE na czele z Grzegorzem “Szpero” Dziamałkiem musiało oddać mecz walkowerem ze względu na brak jednego zawodnika, który nie mógł stawić się na serwerze. Niestety administratorzy nie pozwoli drużynie na zawodnika rezerwowego, przez co mecz zakończył się walkowerem dla drużyny z Łotwy.

Przeczytaj więcej – VALVE PLANUJE NOWĄ WERSJĘ CSGO? Niespodziewane ruchy ze strony producentów gry!

Swoje mecze normalnie rozegrali gracze Anonymo oraz Ungentium. Niestety obydwie polskie drużyny nie popisały się i pożegnały się już z rozgrywkami ASUS ROG Masters EMEA 2022. Ekipa Pawła “innocenta” Mocka przegrała z serbskim iNation, a natomiast Ungentium na czele z Pawłem “byali’m” Bielińskim musiało uznać wyższość czeskiego ECLOT.

Tak o to w grze z czterech polskich formacji, pozostała tylko i wyłączenie jedna. Los kogutos walczy o finał turnieju z iNation. W przypadku zwycięstwa polska formacja w decydującym boju zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału pomiędzy ECLOT a Wolsung.  Mecz z udziałem polskiej formacji możecie oglądać na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. 

log kogutos vs iNation – 14:00 (BO3)