Respawn.pl

Były gracz Astralis dołącza do Preasy!

Autor: Maks Bartosik

Preasy w końcu odsłania karty! Duńska organizacja zaprezentowała dzisiaj dwóch zawodników nowego składu CS:GO, a jednym z nich jest jeden z byłych graczy Astralis!

Preasy pozostawało bez składu CS:GO, odkąd pod koniec lipca organizacja zdecydowała się na zakończenie współpracy z składem, w którym występował m.in. Aciiion i Fessor. W ostatnich dniach jednak pojawiły się informacje, jakoby marka miała powrócić z nowym zestawieniem, w którym mają znaleźć się naprawdę ciekawe nazwiska.

Były zawodnik Astralis na pokładzie

A pierwsze poznaliśmy w piątek. Preasy oficjalnie zaprezentowało Altekza jako swojego nowego zawodnika. Duńczyk został wykupiony z Astralis, w którym występował nie tylko w zespole akademii, ale też i w głównym składzie. Z tego jednak został odsunięty przy okazji letniej shuffli transferowej i na chwilę powrócił do Astralis Talent, a teraz będzie miał okazję zaprezentować się w nowym składzie Preasy Esport.

Drugim zawodnikiem, którego co prawda jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, jest t0PZ. 20-letni Duńczyk występował już we wcześniejszym składzie Preasy i ma dalej być zawodnikiem duńskiej formacji.

Według niepotwierdzonych doniesień kolejne miejsca w składzie mają zająć nicoodoz, który niedawno rozstał się z Fnatic oraz refrezh, który po odejściu z Evil Geniuses dalej nie znalazł nowego zespołu. Na ten moment nie wiadomo, kto miałby zostać piątym elementem układanki duńskiej organizacji. Możliwe, że będzie to któryś z zawodników, którzy obecnie przebywają na ławce rezerwowych.

Potencjalny skład Preasy ma prezentować się następująco:

Denmark Alexander “⁠tOPZ⁠ Miklagard
Denmark Alexander “⁠Altekz⁠ Givskov
Denmark Nico “⁠nicoodoz⁠ Tamjidi
Denmark Ismail “⁠refrezh⁠ Ali

Denmark Asger “⁠AcilioN⁠” Larsen (rezerwowy)
Denmark Frederik “⁠Fessor⁠ Sørensen (rezerwowy)
Denmark Theis “⁠J3nsyy⁠ Jensen (rezerwowy)