Respawn.pl

Strona główna » Cel? Przetrwanie! Wisła Kraków i Anonymo z nożem na gardle w EPL Conference

Cel? Przetrwanie! Wisła Kraków i Anonymo z nożem na gardle w EPL Conference

Autor: Marcin Kapusta

Już dziś Wisła All In! Games Kraków, Sprout oraz Anonymo Esports powalczą o przetrwanie w 15. sezonie ESL Pro League Conference!

O 13:30 na serwerze zameldują się reprezentanci Białej Gwiazdy, którzy po porażce z GODSENT spadli do dolnej drabinki. W niej podejmą Eternal Fire, czyli wicemistrzów minionego REPUBLEAGUE TIPOS 2. Turecki superteam nie radzi sobie jednak tak dobrze w przedsionku Pro Ligi, wszak już pierwszego dnia uznał wyższość niżej notowanego Endpoint. Niemniej to nie koniec, bowiem triumfator tego spotkania o 20:00 stanie w szranki z Renegades w drugiej rundzie dolnej drabinki.

Trzy godziny później do boju wkroczy Anonymo Esports. Podopieczni Adriana “imd” Piepera w meczu otwierającym z łatwością pokonali australijskie ORDER, a wczoraj mieli okazję dopisać kolejne zwycięstwo na swoje konto. Niestety, ale w ostatecznym rozrachunki przepuścili okazję i przegrali z 17. zespołem świata, Movistar Riders. Dziś z nożem na gardle spróbują się utrzymać kosztem brazylijskiego SHARKS eSports. Równocześnie na placu boju zobaczymy także Sprout Kamila “KEi-a” Pietkuna. Świeżo upieczeni mistrzowie Niemiec podejmą zawodników Endpoint, którzy wczoraj ulegli GODSENT.

Zejdźmy z tematu ESL Pro League Conference, ponieważ czekają nas jeszcze zmagania w 39. sezonie ESEA Premier. O 19:00 x-kom AGO zawalczy z “francuskimi kucami” z DBL PONEY. Warto przypomnieć, że Jastrzębie w europejskiej lidze posiadają bilans 1-1, natomiast oponenci 2-2.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Polaków na międzynarodowej arenie CS:GO
13:30 Wisła All In! Games Kraków vs Eternal Fire (BO3)Transmisja
16:45 SHARKS eSports vs Anonymo Esports  (BO3)Transmisja
16:45 Sprout (KEi) vs Team Endpoint (BO3)Transmisja
17:00 EC Brugge (matty, n0tice) vs Team Entropiq (BO3)Transmisja
19:00 x-kom AGO vs DBL PONEY (BO3)Transmisja
20:00 Renegades vs zwycięzca meczu Wisła Kraków/Eternal Fire (BO3)Transmisja