Respawn.pl

Cloud9 traci managera CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Tres “stunna” Saranthus nie będzie już managerem jednej z najlepszych amerykańskich drużyn CS:GO – Cloud9. Organizacja poinformowała o tym na swojej stronie internetowej.

Stunna zajmował się pracą z drużyną jeszcze za czasów, kiedy ci grali pod banderą compLexity Gaming. Był on bardzo cenioną osobowością dla całej drużyny. Zajmował się nie tylko czystą papierkologią, ale także motywowaniem zawodników. Wystąpił też jako stand-in zespołu na CEVO Season 6: Professional. Przez chwilę zastępował on Shahzeba “ShahZaM” Khana.

O swoim odejściu stunna pisze tak:

Mój czas w Cloud9 dobiega końca. W czasie mojej managerskiej kadencji miałem przyjemność pracować z najlepszymi umysłami w branży. Mam nadzieję, że swoją pracą przetarłem szlak dla innych zainteresowanych managementem.” – opowiada stunna. W mojej głowie wciąż tkwi wiele fantastycznych historii związanych z podróżami (z zespołem – dop.). Życzę całej ekipie Cloud9, tak aktualnej i byłej, samego szczęścia i powodzenia. Liczę, że jeszcze kiedyś będziemy wspólnie pracować przy innych projektach. GL & HF! – dodaje

Wygląda na to, że Cloud9 właśnie straciło bardzo ważnego człowieka, pracującego za kulisami, poza widokiem zainteresowanych sceną. Od teraz Tres Saranthus będzie wolnym agentem, pracującym na rzecz branży jaką jest e-sport.