Respawn.pl

Strona główna » Coldzera najlepszym zawodnikiem ESL One Cologne 2016!

Coldzera najlepszym zawodnikiem ESL One Cologne 2016!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dostać drugą taką nagrodę z rzędu to nie lada wyróżnienie. Coldzera, zawodnik SK Gaming wykazał się niesamowitym skillem, a ilość rund, które wygrał oraz same, czyste statystyki, przyprawiają o zawrót głowy.

SK Gaming genialnie poradziło sobie na zakończonym wczoraj majorze, ESL One Cologne 2016. W każdym meczu, niemal kilkakrotnie sam zabijał czterech, albo i pięciu przeciwników. Był też jedną z przyczyn tak słabego wyniku Virtus.pro na mapie Nuke. Wykonując specjalny trik w czasie rozbrajania, PashaBiceps nie był w stanie ustrzelić mu głowy, przez co Polacy stracili punkt, a potem następne.

https://www.youtube.com/watch?v=1gPbyCQVBKU

Coldzera zdobył identyczne wyróżnienie podczas MLG Columbus 2016. Zdecydowanie błyszczał wśród zawodników innych drużyn, a także samego Luminosity Gaming (zanim Brazylijczycy zaczęli grać w SK, ich wcześniejszym domem było właśnie LG). Jego genialne zagranie w trakcie Mirage doczekało się wyróżnienia w postaci spraya na tej mapie.

coldzera mvp

Jak widać, cold we wszystkich meczach ESL One Cologne 2016 uzyskał bardzo wysokie ratingi. Nie zostaje nam nic, jak mu pogratulować. I czekać do końca roku na zestawienie najlepszych graczy 2016, gdzie coldzera może zająć najwyższą lokatę.