Respawn.pl

Costume Quest 2 trzecią darmową grą na EPIC Games Store

Autor: Michał Maćkowski

Trzeci dzień świątecznego rozdawania gier za darmo na EPIC Games Store ruszył! Tym razem na platformie do swojego konta możemy przypisać Costume Quest 2.

Trwa świąteczna promocja ze strony EPIC Games Store, gdzie do zgarnięcia łącznie było 15 gier. Od tej pory użytkownicy mogą odebrać 13 tytułów, w tym aktualnie gra RPG z turowym systemem walki – Costume Quest 2.

Costume Quest 2 za darmo na EPIC Games Store

Trzeci dzień promocji na EPIC Games Store nie przynosi nam ponownie wielkiego tytułu, jednak nie ma co narzekać. Do tej pory platforma rozdawała wysoko oceniane gry i tym razem także nie ma najgorzej. Do jutra, do godziny 16:59 do kont na platformie za darmo można przypisać Costume Quest 2.

Tytuł stworzony przez Double Fine Productions to kolorowe RGP z turowym systemem walki, gdzie akcja rozgrywa się w halloweenowy wieczór, kiedy to na ulice miast wychodzą dzieci w przebraniach i zbierają cukierki. Jako główni bohaterowie za zadanie mamy przemierzać lokacje, rozmawiać z napotkanymi postaciami czy uzyskiwać magiczne moce. Grę za darmo możecie odebrać tutaj.

Promocja trwa nadal!

Dla przypomnienia, w pierwszym dniu promocji, gracze do swojego konta mogli przypisać Bloons 6TD, czyli wysoko ocenianą grę typu Tower Defense. Dzisiaj natomiast zakończyła się promocja na tytuł wyścigowy Horizon Chase Turbo. Więcej o wszystkich promocjach aktualnie dostępnych na platformie EPIC Games Store znajdziecie tutaj.