Respawn.pl

Ruszyło świąteczne rozdawanie gier od EPIC Games Store! Na dzień dobry dobrze oceniana gra Tower Defense

Autor: Michał Maćkowski
Epic Games Store, Bloons TD 6

Gotowi? Do startu, START! Ruszyła kolejna świąteczne akcja od Epic Games Store, które ponownie z okazji świąt i nowego roku rozda nieco gier za darmo. 

Ostatnie plotki okazały się prawdą i platforma EPIC Games Store właśnie dzisiaj wystartowała ze świąteczną akcją, dzięki której ponownie będziemy mogli do swojego konta przypisać sporo gier za darmo. To jednak nie koniec spodziewanych niespodzianek ze strony EPIC’a.

Darmowe gry ponownie na EPIC Games Store

O nadchodzących promocjach ze strony EPIC’a mogliśmy już usłyszeć na początku grudnia. Wtedy bowiem pojawiły się informacje, które niechcący wyciekły ze strony platformy. Więcej o wycieku planowanych promocji znajdziecie tutaj.

Tak o to właśnie 15 grudnia wystartowały promocje ze strony EPIC Games Store i w tym najbardziej wyczekiwane rozdawnictwo gier za darmo. Na dzień dobry gracze nie otrzymują wielkiego tytułu, ale za to dobrze ocenianą grę przez krytyków i samych graczy. Mowa tutaj o Bloons TD 6, czyli znanej grze Tower Defense, gdzie mamy stworzyć obronę z bohaterów i małpich wież, aby przetrwać jak najdłużej przed najeźdźcami. Cena gry przez darmowym rozdaniem na platformie wynosiła 49 złotych. Grę za darmo możecie odebrać tutaj.

Pierwszy darmowy tytuł dostępny jest do 16 grudnia do godziny 17. Wtedy bowiem na platformie odebrać będziemy mogli kolejny tytuł, na ten moment nieznany. Co ważne, z okazji świąt i nowego roku producent Fortnite rozda aż 15 gier za darmo.

Promocje i długo wyczekiwane kupony ponownie dostępne

Darmowy gry od EPIC Games Store to nie wszystko, bowiem także od dzisiaj na platformie dostępne są duże promocje na wiele tytułów. Na dodatek na platformę wróciły świąteczne kupony, które umożliwiają nam zakup gry ze zniżką. 25%. Zniżka ma zastosowanie do wszystkich objętych promocją produktów zakupionych osobno lub w koszyku. Co jednak istotne, za każdym razem, gdy dokonamy kwalifikującej się transakcji, otrzymamy kolejny kupon. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Świąteczna wyprzedaż trwa od 15 grudnia 2022 roku, godz. 17:00 polskiego czasu, do 5 stycznia 2023 roku, godz. 17:00 czasu polskiego. Kupony tracą ważność w czwartek, 5 stycznia 2023 roku, o godzinie 17:00 czasu polskiego.