Respawn.pl

CS:GO bawi się bannerami na oficjalnym profilu gry na Twitterze, a w tle mowa o nowej aktualizacji

Autor: Michał Maćkowski
grafika z CS:GO

Szalony weekend czy po prostu zapowiedź zmian? Oficjalny profil CS:GO postanowił nieco się pobawić i na swoim oficjalnym koncie na Twitterze i zmienił kilka razy banner w ciągu kilkudziesięciu minut.

CS:GO pobija nowe rekordy mimo braku zmian w grze, o które proszą gracze. Mimo to, produkcja Valve cieszy się dużą popularnością, a ostatnie dziwne ruchy ze strony oficjalnego profilu gry na Twitterze budzą ciekawość, szczególnie ze względu na informacje nadciągające ze społeczności.

Znak towarowy, bannery i zmiany – CS:GO coś szykuje?

Dziwne, często mało zrozumiane ruchy. Tak określić możemy aktualnie zmiany, jakie CS:GO funduje społeczności niezwiązane z samą grą. Oficjalny profil gry na Twitterze otrzymał bowiem kilka nowych bannerów, które dosyć szybko były zmieniane. Jedne z nich posiadały napis Counter-Strike, zaś na najnowszym widnieje tylko znak towarowy, który ostatnio Valve zatwierdziło.

Przeczytaj więcej – 3 MILIONY ZŁOTYCH! Popularna strona ze skinami CS:GO okradziona

Sprawa jest na tyle ciekawa, że zmiany bannerów na Twitterze oznaczały zazwyczaj nadejście nowej aktualizacji do gry. Tak było między innymi w przypadku wprowadzenia do gry trybu Danger Zone, który na początku podobał się graczom, ale jego lata świetlności już minęły.

oh38vykWqZgwilejc498VtRxJqPTWjwybrckM0ySsfw

Jeden ze zmienionych bannerów

CS:GO

Aktualny banner na Twitterze

Nowa duża aktualizacja pojawi się niebawem? 

Sprawa co ciekawe może zapowiadać zmiany w grze. Jeden z użytkowników podsunął pomysł, że Valve planuje zmienić nazwę gry na samo Counter-Strike i być może wtedy wprowadzić duże zmiany w rozgrywce. Warto zauważyć, że oficjalny profil gry na Twitterze nie tylko zmienił bannery, ale także często używa właśnie tego sformułowania.

Nadchodzącą aktualizację do gry zapowiada także użytkownik Twittera o nicku Aquarius, który zauważył, że nieznana do tej pory aplikacja, która jest na tej samej liście zmian co CS:GO, otrzymała aktualizację po dwóch miesiącach. Na dodatek na oficjalnej stronie gry pojawiają się ukryte posty dotyczące aktualizacji. Co istotne, żadna z map społeczności  nie otrzymała poprawek w warsztacie, co może zwiastować ciekawsze zmiany, niż tylko poprawki na mapach.