Respawn.pl

Team Liquid pozyskuje drużynę CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Stało się! Była drużyna Denial eSports, która po rozstaniu się z organizacją występowała pod nazwą “Chill Guys“, w końcu ogłosiła nawiązenie współpracy. Ich nowym domem stała się znana na scenie Starcraft 2 organizacja – Team Liquid. Obydwie strony są bardzo zadowolone z tego porozumienia i pewne jest, że wspólnie osiągną wyznaczone cele.

Damian “Daps” Steele – Kapitan zespołu

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że będziemy reprezentować Team Liquid we wszystkich nadchodzących meczach oraz wydarzeniach. Większość naszych zawodników gra razem już od ponad 6 miesięcy i dotychczas dokonaliśmy wiele z naszym młodym oraz utalentowanym zespołem. Czujemy, że dołączenie do Team Liquid pozwoli nam zacząć grać na jeszcze wyższym poziomie oraz dokonać jeszcze więcej. […] 2015 rok należy do CS:GO i nasza drużyna nie może się doczekać rozpoczęcia rywalizacji pod szyldem Team Liquid!

Wczoraj został opublikowany wywiad z Nickiem “nitr0” Cannella, gdzie wypowiedział się na temat gry w iBUYPOWER oraz Denial. Wywiad dostępny jest pod TYM linkiem.

Skład Team Liquid.CSGO:

kanadaDamien “daps” Steele
kanadaKeith “NAF-FLY” Markovic
usaNick “nitr0” Cannella
usaJacob “FugLy” Medina
usaEric “adreN” Hoag