Respawn.pl

CYPHER kompletuje BLEED

Autor: Krzysztof Sarna

BLEED jest już gotowe do rywalizacji na scenie Counter-Strike’a 2! Organizacja wywodząca się z Singapuru skompletowała skład przed startującym sezonem. Ostatnim elementem całej układanki okazał się Brytyjczyk, Cai “CYPHER” Watson. 

Po udanym roku CYPHER podejmuje nowe wyzwanie

Zawodnik z Wielkiej Brytanii ma za sobą całkiem udany 2023 roku. Rozpoczęło się to 2 lutego, kiedy to 21-latek zasilił szeregi Into The Breach. U boku Karola “rallena” Rodowicza wraz z resztą załogi zaskoczyli oni przede wszystkim w Paryżu podczas BLAST.tv Majora, na którym dotarli do ćwierćfinału, w którym musieli uznać wyższość Teamu Vitality. Sam Watson osiągnął w tym pojedynku rating 1.11. Sięgnęli jednak po mistrzostwo wiosennego ESL Premiership. Przygoda Watsona z ITB w ostatecznym rozrachunku nie trwała długo, bo zakończyła się 8 lipca, a więc zaledwie po pięciu miesiącach. Warto także dodać, że było to trzecie związanie się Brytyjczyka z tą organizacją. 

Następnie pod koniec sierpnia 2023 roku stał się on częścią TSM, ale nie było w tym przypadku mowy o żadnym powodzeniu. Organizacja ze Stanów Zjednoczonych nie radziła sobie nawet w kwalifikacjach, a turniej pokroju CCT Online Finals zakończyła na 7-8. miejscu. 

CZYTAJ TAKŻE: Zakończył karierę zawodnika i został performance coachem

W szeregach ekipy BLEED widnieją następujący gracze: Hampus “hampus” Poser, na którym to spoczywać będą obowiązki prowadzącego. Za snajperkę chwytać będzie z kolei Josef “faveN” Baumann. W skład singapurskiej organizacji wchodzić będzie także Tsvetelin “CeRq” Dimitrov. Na cały 2024 rok z Teamu Falcons wypożyczony został Laurențiu “⁠lauNX⁠” Țârlea.

Skład BLEED prezentuje się następująco:

  • Hampus “hampus” Poser
  • Josef “faveN” Baumann
  • Tsvetelin “CeRq” Dimitrov
  • Laurențiu “⁠lauNX⁠” Țârlea
  • Cai “CYPHER” Watson
  • Aleksandar “⁠kassad⁠” Trifunović – trener

Pierwszym celem nowopowstałej drużyny będzie wywalczenie miejsca w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju RMR prowadzącego do PGL Majora w Kopenhadze. Eliminacje te rozpoczną się już w nadchodzący poniedziałek, 8 stycznia 2024 roku.