Respawn.pl

Czas na drugi dzień BLAST Premier Fall Showdown

Autor: Michał Maćkowski
F1KU

Trwa BLAST Premier Fall Showdown, który dla zawodników 9INE zakończył się już po pierwszym meczu. To jednak nie koniec emocji dla polskich zawodników, bo dzisiaj do gry wchodzi między innymi Maciej ‘F1KU” Miklas. 

Drugi dzień BLAST Premier Fall Showdown przed nami!

Pierwszy dzień BLAST Premier Fall Showdown nie był specjalnie udanych dla polskich fanów. Swój mecz z BIG przegrali zawodnicy 9INE, którzy już po pierwszym spotkaniu pożegnali się z rozgrywkami. Na otarcie łez polskich kibiców przyszedł jednak Paweł “dycha” Dycha i jego ENCE. Zespół Polaka wygrał z Alliance i awansował do półfinału.

Dzisiaj do gry wchodzą kolejne cztery spotkania. Pierwszy dzisiejszy ćwierćfinał przyniesie nam rywalizacje pomiędzy Cloud9 a Movistar Riders. Rosyjska formacja jest tutaj zdecydowanym faworytem i dużą niespodzianką byłoby zwycięstwo hiszpańskiego zespołu.

Po pierwszym dzisiejszym ćwierćfinale do gry wejdzie kolejny Polak – Maciej “F1KU” Miklas. Przed OG naprawdę bardzo trudne wyzwanie, bowiem po drugiej stronie mapy znajdą się reprezentanci G2. Trzecia drużyna świata według rankingu HLTV jest jednym z faworytów do awansu na jesienne finały BLAST Premier.

Harmonogram na dziś

Cloud9 vs Movistar Riders 15:00
OG vs G2 18:00

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Showdown są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata! Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego, a przygotuje ją zespół GX_Studio. Wraz z nim ekipę komentatorską stworzą Piotr “Duman” Dumanowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Olaf “Szeregowy” Ostrowski oraz Kuba “Kubik” Kubiak.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!