Respawn.pl

Strona główna » Czas na kolejne wyzwanie od Grześki w Valorant

Czas na kolejne wyzwanie od Grześki w Valorant

Autor: Michał Maćkowski
Valorant

Święta, święta i po świętach, jednak Grześki mają do rozdania kolejne prezenty, które do wygrania będą w ramach drugiego wyzwania w Valorant! 

Grześki powracają po świętach do rywalizacji w Valorant, gdzie ponownie fani będą mieli okazję wygrać nagrody. Ostatnia edycja przyniosła wiele emocji i wygranych, które ponownie zawitają na streamie u Jacob4TV.

Zagraj w Valorant z Grześkami!

Pierwsze wyzwanie od Grześków w Valorant już za nami, podczas którego emocji i walki o nagrody nie zabrakło. Aż kilkunastu graczy grało w kilku meczach o nagrody ufundowane przez Grześki.

Rywalizacja w Valorant powraca już dzisiaj (27 grudnia). Na specjalnej transmisji na kanale Jacob4TV, gracze będą mieli ponownie okazję pograć z popularnym streamerem, ale także powalczyć o nagrody pieniężne w ramach aktywacji, jakie Grześki przygotowały dla swoich gamingowych fanów i nie tylko!

Na Grześkowej transmisji Jacob4TV  będzie losować aż dziewięciu widzów, z którymi rozgrywać będzie mecz. Gracz, który zdobędzie najwięcej eliminacji w meczu wygra od Grześków 300 złotych. To jednak nie koniec nagradzania, bo osoba, która zajmie drugą lokatę w tabeli pod względem zdobytych eliminacji, otrzyma 100 złotych.

Jacob4TV i Grześki = zabawa gwarantowana!

Grześkowa transmisja u Jacob4TV zaplanowana jest na godzinę 11:00. Najlepsi gracze nie tylko będą mieli okazję świetnie się bawić, ale także szansę zawalczyć o nagrody pieniężne z puli ponad 1500 złotych oraz specjalnie zaprojektowane przez Grześki gift boxy. 

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy