Respawn.pl

Czas na pierwsze kwalifikacje od IEM Brazil; W akcji m.in: Anonymo, 9INE czy zespół Snaxa

Autor: Michał Maćkowski
Snax

Polskie drużyny i Polacy grający w międzynarodowych zespołach meldują się w pierwszych poważnych dużych otwartych kwalifikacjach. Już dzisiaj rozegraną zostanę pierwsze eliminacje do IEM Brazil. 

Czas na najbardziej randomowe otwarte kwalifikacje, uwielbiane (sarkastycznie) przez graczy CS:GO. Polskie drużyny i zawodnicy znad Wisły reprezentujący międzynarodowe zespoły rozpoczynają dzisiaj swoją podróż na IEM Brazil.

9INE, Anonymo czy PGE w grze o IEM Brazil

W otwartych eliminacjach nie zabraknie dużego grona polskich drużyn. Żadna z ekip znad Wisły nie otrzymała bezpośredniego zaproszenia do zamkniętych eliminacji, a tym bardziej do samego turnieju. Ostatnią nadzieją naszych formacji jest awans z otwartych kwalifikacji, co jak wiemy, nie należy do najłatwiejszych.

O awans do kolejnego etapu wkroczy wiele znanych nam drużyn znad Wisły. Do kwalifikacji zarejestrowali się już między innymi gracze Anonymo, PGE Turów Zgorzelec, Ungentium, Honoris czy 9INE, które wczoraj awansowało do fazy pucharowej OMEN WGR Challenge 2023. Zespołów i miksów z Polski jest znacznie więcej, a na czas pisania tego artykułu, do eliminacji łącznie zapisało się około 360 drużyn.

Ekipa Snaxa czy Siuhego także powalczy o wyjazd do Brazylii 

Oprócz w pełni polskich drużyn, do eliminacji zapisały się także międzynarodowe zespoły, w których oglądać możemy polskich zawodników. Tak oto na liście znalazło się między innymi let us cook z Januszem “Snaxem” Pogorzelskim na pokładzie. W akcji zobaczymy także GamerLegion z Kamilem “Siuhym” Szkaradkiem.

Otwarta eliminacje do IEM Brazil startują o 18:00. Pełną listę drużyn oraz później drabinkę rozgrywek znajdziecie tutaj.