Respawn.pl

Strona główna » Czas na pierwsze pożegnania na BLAST Premier Fall Final

Czas na pierwsze pożegnania na BLAST Premier Fall Final

Autor: Krzysztof Sarna

Czwartek to drugi dzień rywalizacji na BLAST Premier Fall Final. Już dziś przyjdzie pożegnać nam pierwsze dwie formacje. Specyfika tego turnieju jest taka, że jest on konkretny i trwa krótko, dzięki czemu rozwiązania będą przychodziły bardzo szybko. 

Środa nie przyniosła nam żadnych zaskoczeń w Kopenhadze. Wszystkie cztery pierwsze starcia zakończyły się zgodnie z oczekiwaniami. Tak więc z ciekawością spoglądamy na czwartkowe potyczki. Do tego przyjdzie nam poznać pierwsze dwie drużyny, które awansują do fazy play-off. 

Ponownie pierwszy mecz wystartuje już o godzinie 10:00. Na początku na serwerze zameldują się reprezentanci OG Esports i Ninjas in Pyjamas. Ci pierwsi przegrali wczoraj z OG, natomiast drudzy przeciwko Heroic. To spotkanie zapowiada się arcyciekawie, ponieważ obie ekipy prezentują dosyć zbliżony poziom, co dodatkowo potwierdza światowy ranking HLTV. Wyżej, bo na 15. miejscu jest NiP, ale tuż za nim widnieje OG. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrany pożegna się z turniejem.

CZYTAJ TAKŻE: Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink już 3 grudnia!

Na godzinę 13:00 zaplanowano starcie pomiędzy FaZe Clanem a Heroic. To właśnie wtedy poznamy pierwszego uczestnika etapu pucharowego. Pierwsza z tych ekip bardzo przekonująco pokonała wczoraj OG, ale nadal nie wiemy, czego spodziewać się po blamażu na Majorze. Duńczycy natomiast to druga siła świata, finalista wspomnianego Majora. Na dobrą sprawę wynik jest otwarty i zwycięstwo którejkolwiek z drużyn nie powinno dziwić. 

Ze stolicą Danii jeszcze dziś pożegna się Fluxo bądź G2 Esports. To właśnie Brazylijczycy stawiani są w roli największego outsidera tej imprezy i najprawdopodobniej teza ta ziści się po meczu z “Samurajami”. Justin “jks” Savage i jego kompani co prawda nie urwali wczoraj nawet mapy Teamowi Liquid, ale jednak są o klasę wyżej od formacji z Kraju Kawy. Ewentualna porażka stanowiłaby bardzo duże zaskoczenie.

Na koniec czwartku Natus Vincere i Team Liquid powalczą o przypieczętowanie play-offów. Obie ekipy bezsprzecznie chciałyby wygrać tę imprezę i awansować na BLAST Premier World Final. Wyżej, bo na trzeciej posadzie plasują się Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego kompani. Liquid to dziewiąta siła świata, ale w żadnym przypadku nie skreśla to tej drużyny w drodze do wiktorii. 

Harmonogram czwartkowych spotkań BLAST Premier Fall Final prezentuje się następująco:

10:00 | OG Esports vs. Ninjas in Pyjamas – BO3

13:00 | FaZe Clan vs. Heroic – BO3

16:00 | Fluxo vs. G2 Esports – BO3

19:00 | Natus Vincere vs. Team Liquid – BO3