Respawn.pl

Czas na pierwsze pożegnania podczas BLAST Premier Fall Final

Autor: Michał Maćkowski
NEO FaZe

Kolejny dzień najlepszego Counter-Strike 2 na świecie czas zacząć! Już dzisiaj podczas BLAST Premier Fall Final czekają na kibiców dwa pierwsze pożegnania i pierwsze awanse do fazy pucharowej.

Startuje drugi dzień BLAST Premier Fall Final

Czas zakończyć fazę grupową BLAST Premier Fall Final, gdzie jeszcze osiem zespołów walczy o tylko jedno miejsce na światowych finałach. Dzisiaj po wszystkim spotkaniach rozstrzygnie się, kto pojedzie do domu, a kto powalczy w play-offach prestiżowych rozgrywek.

Na start drugiego dnia BLAST Premier Fall Final czeka nas pierwsze pożegnanie. W grupie A o pozostanie w rozgrywkach i o awans do fazy pucharowej zawalczą gracze Natus Vincere i Ninjas in Pyjamas. NaVi wczoraj po dość zaciętej rywalizacji musiało uznać wyższość Cloud9. Natomiast NiP nie otrzymało ani nie wywalczyło sobie większych szans w walce z FaZe.

No i to właśnie ekipa Filipa “NEO” Kubskiego po spotkaniu NiP’u zamelduje się na serwerze, gdzie zawalczy z Cloud9. Zespół polskiego trenera nie przegrał ostatnich SZESNASTU spotkań i jest zdecydowanym faworytem do wygrania całych rozgrywek, szczególnie że ostatnie 3 turnieje padły właśnie łupem FaZe.

Grupa B pożegna jednego z gospodarzy

Wczorajszy dzień nie był udany dla duńskich kibiców. Astralis i Heroic w grupie B przegrały swoje spotkania i dzisiaj między sobą zawalczą o pozostanie w rozgrywkach i awans do fazy pucharowej. Obydwa zespoły w ostatnim czasie nie mają dobrej passy, a zmiany w Heroic i nadchodzące roszady w Astralis z pewnością budzą ciekawość wśród kibiców formacji. Co dodatkowo dodaje pikanterii temu spotkaniu, to nie najlepsze stosunki między organizacjami, ze względu na rozmowy z zawodnikami jeszcze zakontraktowanymi.

W lepsze sytuacji i pewni gry w fazie pucharowej BLAST Premier Fall Final są gracze Complexity oraz Vitality, którzy dzisiaj między sobą zagrają o bezpośredni awans do półfinału turnieju. Faworytem do zwycięstwa są oczywiście zawodnicy Vitality, jednak amerykański zespół z pewnością będzie chciał zaskoczyć!

Harmonogram drugiego dnia BLAST Premier Fall Final

  • FaZe vs Cloud 9 – 13:00
  • Ninjas in Pyjamas vs Natus Vincere – 10:00
  • Heroic vs Astralis – 16:00
  • Vitality vs Complexity – 19:00

BLAST Premier Fall Final powróci już jutro. Na start o pozostanie w turnieju Natus Vincere powalczy z Ninjas in Pyjamas Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!