Respawn.pl

Czas na rozwiązanie! Magical Junior rywalem Adriana Ciosa na PRIME MMA

Autor: chiken

To musiało się tak skończyć! Adrian Cios, a przede wszystkim publika oficjalnie poznała jego przeciwnika. Na nadchodzącej gali PRIME MMA V dojdzie do rozwiązania głośnego ostatnimi dniami konfliktu. Do klatki zawita młodszy z braci Magical, Łukasz. 

Magical Junior z debiutem

W ostatnich dniach aż wrze, zwłaszcza na TikToku. To wszystko za sprawą Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego oraz Nikoli “Nikity” Bieli. Była już dziewczyna streamera z Torunia postanowiła zmienić obóz i przeprowadzić się do Warszawy, a dokładnie do Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Tam również nagrywa TikToki m.in. z Adrianem Ciosem. Cała sytuacja jest ostatnio zdecydowanie na świeczniku i na ten moment to są właśnie największe “dymy”, jakby to powiedziało młode pokolenie. 

Trzeba przyznać, że zasięgi, które są generowane przez wszystkich zamieszanych, a mamy tu na myśli braci Magical, Nikitę, Amadeusza, Adriana Ciosa, a także Pawła “Truemana” Gołaszewskiego są kolosalne. Wszyscy ci twórcy z dnia na dzień zdobywają dziesiątki nowych fanów i odbiorców. Nic więc dziwnego, że ich wartość marketingowa wzrosła jeszcze bardziej.

CZYTAJ TAKŻE: Putin chce organizacji zawodów esportowych. Zabraknie CS:GO, bo…

Wykorzystać to, a przy okazji dać fanom wielkie show postanowili włodarze PRIME MMA, którzy już za miesiąc zorganizują walkę pomiędzy bratem Daniela Magicala, Łukaszem i Adrianem Ciosem. Warto wspomnieć, że Cios w przeszłości pojawił się nawet na jednym ze streamów Daniela Magicala w Toruniu. Aktualnie natomiast można ujrzeć nieco prowokujące treści w stronę samego Daniela. Dlatego też na konferencjach czy podczas samej walki nie powinniśmy narzekać na nudy.

Gala PRIME MMA 5 odbędzie się w sobotę, 1 lipca. Wydarzenie tym razem zawita do Wrocławia, a konkretnie Hali Orbita. Początek został zaplanowany na godzinę 20:00. Na ten moment nie znamy jeszcze pełnej karty walk. I konferencja zapowiadająca to wydarzenie ma mieć miejsce w najbliższą niedzielę, 4 czerwca.