Respawn.pl

Czwartek spod szyldu Wisły All iN! Games Kraków

Autor: Krzysztof Sarna

Skromny ten czwartek. Dzisiaj ujrzymy tylko dwa spotkania z udziałem polskich formacji, a w zasadzie to jednej. Podziwiać będziemy reprezentantów Wisły All iN! Games Kraków. 

Czwartek będzie stał pod znakiem Wisły Kraków, która stoczy dwa spotkania na różnych płaszczyznach. Pierwszą z nich będzie Pinnacle Cup 2021, a drugą ESEA Premier. 

Pierwsze starcie Biała Gwiazda rozegra o godzinie 10:00. Wówczas po drugiej stronie stać będą zawodnicy Winstrike. Obie drużyny na obecną chwilę mają bilans zwycięstwa i porażki w Pinnacle Cup. Te dwie formacje po raz ostatni spotkały się ze sobą dziewiątego lutego w ramach ESEA Premier. Wówczas gładko zwyciężyła drużyna z regionu CIS, jednak przez miesiąc Wiślacy nabrali wiatru w żagle.

Dziewięć godzin później klub z Krakowa zmierzy się z forZe. Tym razem stawką będą punkty w zmaganiach ESEA Premier. Sytuacja podopiecznych Mariusza “Loorda” Cybulskiego nie jest najlepsza. Czterdziesta siła świata na obecną chwilę po siedmiu spotkaniach zajmuje piąte miejsce w grupie A i ma dwanaście punktów. Jednak ta pozycja nie jest premiowana awansem, a więc zwycięstwo będzie na wagę złota. Tym bardziej że Rosjanie również mają dwanaście oczek, a co więcej — mecz mniej.

Harmonogram czwartkowych spotkań Polaków prezentuje się następująco:

10:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Winstrike – BO3 [Transmisja]

19:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. forZe – BO3 [Transmisja]