Respawn.pl

Czy Kick wykupi polskich streamerów z Twitcha?

Autor: Michał Maćkowski
Kick

Aktualnie trwa walka pomiędzy Kick a Twitchem, a nowa platforma chce przerwać tę hegemonię i podkupuje z platformy Amazona streamerów. Czy takiej samej sytuacji doczekamy się w Polsce? 

Twitch od lat dominuje w świecie live-streamingu i do tej pory nikt nie potrafił mu zagrozić. To jednak zaczyna się małymi krokami zmieniać, bo Kick zaczyna rozpychać się na tym polu i podkupuje największych streamerów na świecie. Tak o to między innymi xQc podpisał lukratywny kontrakt z nową platformą i rozpoczął potężną dyskusję w społeczeństwie transmisji na żywo. Dlatego też pada pytanie, czy zobaczymy transfery do Kick na polskim podwórku.

Czy Kick rozpocznie wykup polskich streamerów z Twitcha? 

Kick to platforma, która na ten moment, może najbardziej zagrozić Twitch. Po podpisaniu kilku światowych streamerów, platforma zaczyna budować swoją siłę na rodzimych podwórkach, tworząc między innymi dedykowane krajowe profile na mediach społecznościowych. Oczywiście Kick nie zapomniał o Polsce i stworzył dedykowany profil na Twitterze.

To rodzi od razu pytania, czy doczekamy się transferów Kicka na naszym rodzimym podwórku. Polski live-streaming posiada wielu dużych twórców, którzy byliby w stanie przyciągnąć widzów do nowej platformy. W pewnym momencie pojawiła się nawet plotka o potencjalnych transferze Xayoo Industries właśnie na Kick.

Obstaw czy polscy streamerzy zostaną wykupieni z Twitcha!

Partner naszego serwisu, polski legalny bukmacher BetX przygotował dla wszystkich fanów live-streamingu specjalny zakład, w którym można obstawić, ilu polskich streamerów zostanie wykupionych przez Kick z Twitcha do 14 lipca. W ofercie dostępne są cztery opcje: 1-2 streamerów, 3-4 streamerów, 5 lub więcej streamerów, Cała grupa Xayoo Industries.

betx streamerzy

Na ten moment nie wiadomo, czy do 14 lipca Kick ogłosi wykupienie streamerów/streamerek z naszego kraju. Nie jest to niemożliwe, bowiem coraz częściej słyszymy o przenoszeniu się streamerów na nową platformę. Zakład u naszego partnera BetX  nie podlega ofercie esportowej i maksymalną stawką jest 100 złotych, podzielone na dwa kupony na konto. Kursy także mogą ulec zmianie, ze względu na nowe informacje.

Zagraj z bonusem powitalnym od BetX

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie konta na BetX, to świetnie się składa! Nasz partner nieustannie jest otwarty na nowych graczy, a zwłaszcza na tych, przed którymi jest posłanie pierwszego kuponu. W przypadku gdy ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot 50% postawionych środków w gotówce. To jednak dopiero pierwszy z trzech kroków, dzięki którym możecie zgarnąć na powitanie nawet 800 PLN na obstawianie spotkań esportowych! Wystarczy bowiem, że przy rejestracji wpiszecie kod – RESPAWN lub klikniecie poniższy banner, aby dowiedzieć się więcej!

esport promocja

Materiał powstał przy współpracy z oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl – legalnym polskim bukmacherem BetX