Respawn.pl

Czy ktoś zdobędzie komplet punktów? Czas zakończyć pierwszą kolejkę ESL Mistrzostw Polski

Autor: Michał Maćkowski

Wczoraj wystartowała wiosenna edycja ESL Mistrzostw Polski, w której nie zabrakło niespodzianek. Dzisiaj natomiast czekają nas kolejne cztery pojedynki, w tym dwóch debiutantów!

O wczorajszych pojedynkach w ramach ESL Mistrzostw Polski możecie przeczytać tutaj. Dzisiaj natomiast będziemy oglądać debiutantów, bowiem pierwszy raz w ESL MP wystąpią takie organizacje jak ESCA Gaming, znana głównie ze sceny League of Legends i “mocnych” mediów społecznościowych oraz Tarczyński Protein Team, czyli znana z … sami sobie w sumie dopowiedzcie.

Wtorkowe zmagania rozpoczniemy od starcia MAD Dog’s PACT, które podejmie zawodników los kogutos, którzy dołączyli do ESCA Gaming. W poprzednim sezonie koguty sporo namieszały, natomiast PACT po dołączeniu Arkadiusz “Vegiego” Nawojskiego na pewno będzie chciało walczyć o trofeum. Jak potoczy się dzisiejszy pojedynek? Ciężko to nawet troszkę przewidzieć, bowiem wczorajszy dzień w ESL MP przyniósł nam bardzo mieszane wyniki.

Pierwszą kolejkę ESL MP zamkną gracze Pompa Team i Tarczyński Protein Team. Organizacja Szymona “Isamu” Kasprzyka przejęła zespół Team Gaminate, przez co automatycznie otrzymała zaproszenie do Mistrzostw Polski. Natomiast nowa drużyna, jaką jest TPT musiała przedrzeć się przez otwarte i zamknięte kwalifikacje.

Harmonogram na dziś

MAD Dog’s PACT vs ESCA Gaming 18:30 2xB01
Tarczyński Protein Team vs Pompa Team 20:30 2xB01

Wszystkie spotkania z ESL Mistrzostw Polski możecie oglądać tutaj.