Respawn.pl

Strona główna » Da Grasso i devils.one znowu łączą siły. Przed nami kolejna edycja Wielkiej Bitwy Streamerów

Da Grasso i devils.one znowu łączą siły. Przed nami kolejna edycja Wielkiej Bitwy Streamerów

Autor: Krzysztof Sarna

W dniach 26-27 listopada odbędzie się druga odsłona Wielkiej Bitwy Streamerów, organizowana przez devils.one oraz sieć pizzerii Da Grasso. Tym razem drużyny stworzone przez popularnych streamerów zmierzą się w popularnej grze League of Legends.

Kapitanami poszczególnych drużyn będą: ZeronPeron, Folwarr, Keszu, Erneściak, Damkeex, Viandherart, VampLola oraz twórcy kanału “Gadają o Esporcie”. Stworzą oni pięcioosobowe zespoły, w których skład wejdą również wybrani widzowie.

Rozgrywka podzielona zostanie na dwa dni:

  • Sobota (26 października) – drużyny stworzą pary ćwierćfinałowe, z których wyłonieni zostaną półfinaliści Wielkiej Bitwy Streamerów.
  • Niedziela (27 października) – tego dnia odbędzie się rywalizacja czterech najlepszych drużyn Wielkiej Bitwy Streamerów (półfinały, pojedynek o 3. miejsce i finał).

Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody: karty podarunkowe Steam, vouchery na darmową pizzę i zniżki na pizzę do zrealizowania w sieci Da Grasso oraz gadżety z logotypem pizzerii Da Grasso.

CZYTAJ TAKŻE: OG i Fluxo żegnają się z BLAST Premier Fall Final! Znamy rozkład fazy play-off

Po zakończeniu zmagań widzowie otrzymają możliwość wyboru najbardziej wartościowego zawodnika turnieju (każdy z kapitanów nominuje jednego gracza z własnej drużyny).

Wszystkie rozgrywki będą transmitowane na profilach streamerów na portalu Twitch.