Respawn.pl

DEATH STRANDING ZA DARMO NA EPIC GAMES STORE!

Autor: Michał Maćkowski

EPIC Games Store kontynuują serię rozdawania dobrych gier za darmo! Tym razem na platformie za darmo do godziny 16:59 możemy odebrać DEATH STRANDING

Promocja na EPIC Games Store cały czas trwa i trzeba przyznać, że ostatnie dni na pewno można zaliczyć do udanych. Platforma rozdaje naprawdę wysoko oceniane i lubiane przez społeczność tytuły i tym razem, z okazji jedenastego dnia promocji nie mogło być inaczej.

DEATH STRANDING ZA DARMO! 

EPIC Games rzuciło graczom naprawdę mocny kaliber w postaci jednego z hitów z 2019/2020 roku. Mowa o DEATH STRANDING stworzone przez żywą legendę świata gier komputerowych – Hideo Kojima. Gra zbierała już w fazie testów bardzo wysokie oceny, które następnie zostały pozytywnie zweryfikowane przez graczy. Tytuł na stronie metacritic oceniony jest przez krytyków na aż 8.6/10.

DEATH STRANDING to gra przygodowa z wieloma elementami akcji, gdzie wcielamy się w bohatera Sama Bridgesa, czyli kuriera, którego zadaniem jest dostarczanie ładunków do odizolowanych kolonii, którym udało się przetrwać właśnie tytułowe DEATH STRANDING. Grę za darmo można odebrać tutaj. 

Promocja na EPIC Games Store cały czas trwa!

Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie do 26.12 do godziny 16:59. Minutę później na platformie pojawi się kolejna gra lub gry, które za darmo będziemy mogli przypisać do swojego konta. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.