Respawn.pl

devils.one kontra FaZe w ramach turnieju ESL Pro League

Autor: Paulina Szymak

Dziś pierwszy dzień zmagań devils.one w ramach ESL Pro League Season 9. Polski team na początek podejmie się walki z FaZe.

Rozpoczęły się rozgrywki w ramach jednego z najbardziej znanych turniejów CS:GO – ESL Pro League Season 9. Niestety, drużynie “TaZa“, której przypadło miejsce w grupie B nie trafili się zbyt łatwi przeciwnicy. Pierwszą przeszkodą będzie ekipa FaZe, która niedawno zwyciężyła w BLAST Pro Series Miami 2019, pokonując czołówkę notowania HLTV, między innymi: Astralis czy Team Liquid. Dziś polskie diabły wystąpią w Leicesterze, w nowym formacie rozgrywek, czyli w ramach grypy każda z drużyn musi rozegrać mecz z każdym przeciwnikiem w tej samej grupie. Devils.one aby nie odpaść od razu z turnieju nie może więc zając ostatniego miejsca, aby awansować do drugiego etapu faz grupowych. Oczywiście, życzymy im samych sukcesów i uplasowania się na pierwszym miejscu podium, co zagwarantuje im bezpośredni awans do finałów w francuskim Montpellier.

Pojedynek pomiędzy devils.one a FaZe rozpocznie się już dziś o godzinie 18:20, a transmisje obejrzeć można na twitchu ESL.TV Polska

Pozostałe mecze devils.onew ramach ESL Pro League:

  • 17 kwietnia – 22:00 – devils.one vs Ninjas in Pyjamas

  • 18 kwietnia – 22:00 – devils.one vs Heroic