Respawn.pl

Dlaczego nie otrzymałeś bety CS2?

Autor: Krzysztof Sarna
CS2

Olbrzymi szum zapanował w środowisku Counter-Strike’a po najnowszej aktualizacji. Deweloperzy minionej nocy postanowili rozpieścić społeczność, dodając wiele rzeczy. Ponadto rozpoczęła się fala rozdawania dostępów do bety CS2, jednak nie każdy może otrzymać wrota do ograniczonych testów. Tłumaczymy taki stan rzeczy.

Nie otrzymałeś bety CS2? To może być przyczyną

Do tej pory tylko nieliczne osoby otrzymywały losowo dostęp do bety Counter-Strike’a 2. Jednakże od teraz, jak Valve samo zapowiedziało – zaczyna się wielki proces zapraszania graczy do limitowanych testów. Żeby jednak zostać zaproszonym, trzeba być “graczem kwalifikującym się”. Co to oznacza w praktyce?

Aby otrzymać dostęp do bety CS2, należy posiadać przede wszystkim konto ze statusem Prime. Osoby, które nie posiadają tego statusu, nie będą mogły wziąć udziału w testach nadchodzącej gry. Ponadto trzeba mieć rangę trybu turniejowego. Osoby, których ranga wygasła również nie są brane pod uwagę. Dlatego też, aby móc przetestować CS-a “dwójkę” należy zaopatrzyć swoje konto w status Prime, a także zdobyć rangę. 

CZYTAJ TAKŻE: