Respawn.pl

Dobry & Gaming vs. ENCE – zapowiedź

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kolejny dzień z meczem Polaków. Tym razem “nasi” zmierzą się z ENCE w ramach Uprise Champions Cup – Season 4. Zagrają oni z ENCE o wyjście z grupy z pierwszego miejsca.

Ostatnie dwa mecze drużyny z Polski, zagrane przeciwko ich dzisiejszemu oponentowi zakończyły się sukcesem. Wyniki 2:1 i 2:0 są satysfakcjonujące, szczególnie że ta jedna utracona mapa, Dust2, zakończyła się 14:16. Było to jednak kupę czasu temu, bo aż w 2015 roku, kiedy ENCE występowało jeszcze jako MIXCAT. Na szczęście Dobry & Gaming prezentują ostatnio bardzo dobrą formę, wygrywając mecze z takimi drużynami jak PRIDE, Na’vi, czy GODSENT(w Best of 3 zwyciężyli na mapie Train genialnym wynikiem 16:1!). Do tego są triumfatorami ostatnio zakończonego GEFORCE CUP we Wrocławiu.

ENCE, zespół Allu radzi sobie nieco gorzej. Poza wygraną z SK Gaming przegrali z inną polską drużyną, Team AGG, czy chociażby z Hellraisers i Dignitas w walce o miejsce na ESL One Cologne 2016. Nie znaczy to jednak, że dzisiaj nie pokażą nic nowego. Allu i spółka to doświadczeni zawodnicy, którzy bardzo dobrze znają grę.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:00. Obejrzycie go w tym miejscu.