Dobry&Gaming górą nad noMERCY – GEFORCE CUP

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dominacja. Deklasacja przeciwnika. Tak można określić grę Dobry&Gaming w meczu przeciwko noMercy. Po dwóch świetnie zagranych mapach zobaczyliśmy wynik 2:0 dla “Szpera” i spółki.

Runda nożowa na mapie Mirage wyjawiła zwycięzcę w postaci Dobry&Gaming. Wybrali oni stronę antyterrorystów. Pierwszą rundę przegrali, jednak potem przez podstawowe błędy przeciwników szybko wyszli na prowadzenie i widzieliśmy już 3:1. Dominacja trwała, i dzięki świetnym zagraniom m. in MICHA pierwsza połowa zakończyła się bardzo satysfakcjonującym wynikiem 11:4.

Druga połówka zaczęła się od wygranej Dobry&Gaming. Po anty eko noMercy ugrało rundę, po czym znów przegrali i mieliśmy już 15:5 na Mirage’u. Rozbrojona bomba na bombsite B i wydawało się, że noMercy jeszcze powalczy. Tak się jednak nie stało i Dobry&Gaming zakończyło pierwszą mapę wynikiem 16:6.

geforcecup1

Dobry&Gaming vs noMercy na mapie Cache

Druga mapa, Cache… co tu dużo mówić. Dobry&Gaming wręcz bawiło się ze swoim przeciwnikiem, czego dowodem była chociażby kosa Szpera w mainie przy bombsajcie A. Team noMercy gdzieś w pierwszej połowie zdobyli raptem dwie rundy, nieco wręcz wymuszone i nie udało im się za mocno zagrzać miejsca tak na tej mapie i jak i na samym turnieju. Pierwsza połowa mapy Cache zakończyła się wynikiem 13:2 dla D&G, a po wygraniu pistoletówki w drugiej – 16:2 dla Dobry&Gaming.

Zagrają oni jutro o godzinie 14:00 w wielkim finale GEFORCE CUP i powalczą o trofeum i 18 000 PLN.