Respawn.pl

Dobry & Gaming vs. GODSENT – zapowiedź

Autor: Sergiusz Lelakowski

Świetne zaprezentowanie się zespołu Dobry & Gaming we wczorajszym spotkaniu pozwoliło im na dalszą walkę o trofeum Starladder i-League Invitational. Dzisiaj MICHU i spółka zagrają z GODSENT.

Mało kto wierzył, a jednak – Dobry & Gaming rozegrali fenomenalne spotkanie i wygrali z Natus Vincere pozytywnie zaskakując wszystkich fanów. I nie chodzi tu o to, że ex-CSGL nie miało prawa wygrać tego spotkania ze względu na swoją grę. Po prostu Na’vi to w tym momencie absolutna czołówka światowa, to zespół, który w dwóch poprzednich majorach dotarł aż do finału. I my z nimi wygraliśmy!

https://www.facebook.com/miniseCSGO/posts/1022972527792446

Prognoza na mecz z GODSENT jest równie optymistyczna. W ostatnim czasie Dobry&Gaming przegrali z ekipą pronaxa jedno spotkanie, w dodatku BO1. Problem formatu Best of 1 jest taki, że o wyniku spotkania decydują malutkie błędy – wystarczy przegrany pierwszy full po anty-eko i rundy uciekają. Dzisiejszy mecz rozegrany będzie w systemie BO3, co pozwoli na lepszy odczyt ruchów przeciwnika i wgląd w ich taktyk, tym samym umożliwiając polskim zawodnikom dostosowanie się do gry swojego rywala.

Dodatni bilans ostatnich meczów nie oznacza jednak, że zawodnicy Dobry & Gaming mogą spocząć na laurach. Pronax i Twist to jedni z najlepszych graczy na świecie, a drużyna, którą prowadzą nie raz już pokazywała, na co ich stać. Dość powiedzieć że dotarli aż do półfinału bardzo prestiżowego turnieju Dreamhack Masters 2016, ostatecznie przegrywając ze zwycięzcami imprezy Ninjas in Pyjamas.

Mecz ustalony jest wstępnie na godzinę 18:00. Trzeba jednak uwzględnić pewne obsuwy. W każdym razie serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania na streamie Starladder!