Respawn.pl

Dobry&Gaming vs. noMERCY – zapowiedź meczu GEFORCE CUP

Autor: Sergiusz Lelakowski

Raptem kilka godzin dzieli nas od pierwszego spotkania w ramach półfinałów GEFORCE CUP, w którym zmierzą się ze sobą Dobry&Gaming oraz noMERCY. W puli znajduje się aż 31 000 PLN.

D&G świetnie poradzili sobie na ostatnim turnieju Starladder i-League Invitational, gdzie przełamali swoją złą passę do gry na LANach. Pokonali wtedy dwie topowe drużyny, Na’vi i GODSENT, ostatecznie ustępując swoim kolegom z Virtus.pro(którzy to później wygrali cały turniej), a po spadku do drabinki przegranych – ekipie Guardiana. Polacy zajęli satysfakcjonujące trzecie miejsce na tym turnieju i udowodnili wszystkim, że polska scena Counter-Strike’a jest bardzo silna.

Zespół noMERCY nie ma na swoim koncie większych międzynarodowych sukcesów,, jednak już sam fakt uczestniczenia w półfinale GEFORCE CUP świadczy o sile tej drużyny. CS już nie raz nas zaskakiwał, i mimo, że to Dobry&Gaming są faworytami tego spotkania, to chętnie zobaczę jak po raz kolejny “underdogi” przejmują inicjatywę.

Czas start – godzina 17:00. Mecz obejrzeć będzie można na kanale Nvidii. Komentować mecz będzie Piotr “Izak” Skowyrski i Patryk “easy” Dzięcioł.