Respawn.pl

Donk zagrał niesamowity mecz przeciwko FaZe

Autor: Maks Bartosik

Jesteśmy po meczu pomiędzy FaZe i Spirit, który zakończył się wygraną Rosjan 2:0. Jednak to, co zrobił w tym meczu Donk, zasługuje na dodatkowe wspomnienie.

Spirit kilka godzin temu wygrało swój mecz przeciwko FaZe i to rezultatem 2:0. Sam wynik jest imponujący, jednak jeszcze bardziej imponujący był występ młodej gwiazdy Spirit – Donka. 17-letni Rosjanin zdobył w tym spotkaniu aż 48 fragów, będąc zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na serwerze. Poniżej możecie zobaczyć jedną z jego akcji:

Wrażenie robi także rating, który Donk zanotował – aż 1.83 w meczu na drugą drużynę rankingu HLTV. W dodatku zaliczył aż jedenaście zabójstw otwierających – rzecz jasna najwięcej na serwerze.

Donk zalicza genialny turniej

Zresztą to nie był pierwszy udany mecz Rosjanina na IEM Katowice 2024. Donk błyszczy od samego początku, co widać zwłaszcza po jego statystykach. 17-latek nie rozegrał jeszcze na tym turnieju meczu, w którym zaliczyłby rating poniżej 1.18.

Jego ogólny rating na IEM Katowice 2024 wynosi aż 1.62, co czyni go rzecz jasna najlepszym zawodnikiem turnieju. Warto zwrócić również uwagę na niezwykle wysoki impact na poziomie 1.89. Można już teraz śmiało powiedzieć, że Donk jest głównym kandydatem do miana MVP turnieju, niezależnie od końcowego wyniku Spirit.

21cef2e0 fbe4 4716 8bfe fa430769aff9