Respawn.pl

Drabinka ostatniej szansy w ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jeśli zdążyliście odpocząć po emocjach związanych z ESL One Cologne 2016, to w środę wraca ELEAGUE, a wraz z nią mecze tzw. “drabinki ostatniej szansy”. Wśród zespołów biorących tam udział znajduje się Virtus.pro.

Do Last Chance Bracket dotarły formacje, które w finale swojej grupy zajęły drugie miejsce, a także trzy najlepsze drużyny z miejsc trzecich. Finalna drabinka prezentuje się następująco.

eleague bracket

Virtus.pro, po przegranym półfinale na ESL One Cologne 2016 zmierza do USA, gdzie w swoim pierwszym meczu “drabinki ostatniej szansy” ponownie zagra z Gambit Gaming.

Warto wspomnieć, że w omawianych rozgrywkach miało zagrać ex-SK Gaming, występujące pod nazwą Team X. Niestety, przez wiele zmian w samym składzie formacji zostali oni zdyskwalifikowani z turnieju. Podobna sytuacja tyczy się byłych zawodników Luminosity Gaming, czyli SK. Ci również nie zagrają już na ELEAGUE przez zmianę “barw” w trakcie trwania ligi. Co ciekawe, na zainicjowane zdarzenie miało wpływ kilka amerykańskich organizacji.

Rozgrywki startują w środę, 13 lipca. Dokładny rozkład wszystkich spotkań nie jest jeszcze znany.