Respawn.pl

DreamHack Malmö 2016 – zawodowcy typują

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dziś przed nami ostatni dzień DreamHack Malmö 2016. Pierwszy półfinał rozpocznie się o godzinie 12:00 a wielki finał jest zaplanowany na godzinę 19:00 Poprosiliśmy 3 CS’owych zawodowców o przedstawienie swoich typów. 

Naszymi “typerami” zostali:
Rafał “sany” Pietrzak – były gracz takich organizacji jak Team Refuse czy ATB Gaming
Piotr “morel” Taterka – zawodnik Pride Gaming
Kuba “kubik” Kubiak – trener Team AGG

Natus Vincere vs Team EnVyUs

“sany”: .NaVi. Według mnie obecnie natus vincere prezentuję bardzo dobra i stabilną formę, zaś envy po zmianie jeszcze nie pokazuje na co ich stać. GuardiaN jest w znakomitej formie i to on będzie motorem napędzającym NaVi w tym starciu. Według mnie NaVi 2-0 enVy 2.

“morel”: Zdecydowanie NaVi. EnVy ostatnio nie jest w formie i moim zdaniem na ta chwile nie maja szans z NaVi, “kennys” nie uciągnie zespołu.  

“kubik”: eZ NaVi

GODSENT vs Ninjas in Pyjamas

“sany”: GODSENT vs NiP myślę, że GODSENT jest w stanie to wygrać i to na nich właśnie bym stawiał. “pronax” jest najlepszym prowadzącym na świecie i myślę, że poprowadzi swoją drużynę do TOP8 na świecie. Znakomicie prowadzi i czyta grę przeciwników. Doprowadzi Szwedów do zwycięzca 2-1.

“morel”:  Będzie to dla mnie najciekawsze spotkanie tego turnieju. Stawiałbym na NiP chociaż GODSENT maja geniusza “pronaxa” w zespole, nie mogę się doczekać spotkania!

“kubik”: NiP

Wielki finał

“sany”: Finał wygra NaVi są w gazie, po przegranym finale na majorze, udowodnią, że są bardzo silni i zatriumfują na DH Malmo!

“morel”: Typuje, ze cały turniej wygra NaVi w finale przeciwko NIPowi 2-0

“kubik”: NiP