Respawn.pl

dycha i hades powalczą o zwycięstwo w FunSpark ULTI

Autor: Michał Maćkowski

Dzisiaj żadnej polskiej formacji nie zobaczymy w akcji, jednak Polacy w zagranicznych drużynach nie mają dnia wolnego. Paweł “dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz w barwach ENCE powalczą o zwycięstwo europejskiej edycji FunSpark ULTI oraz o play-offy Elisa Invitational!

Dwóch Polaków oglądać możemy w barwach ENCE, które w ostatnim czasie wraca na odpowiednie tory. Dokładnie w czwartek oficjalnie dowiedzieliśmy się, że piątym zawodnikiem fińskiej organizacji został Olek “hades” Miśkiewicz, który już dzisiaj może sięgnąć po drugie trofeum w nowych barwach!

Już o 16 ENCE powalczy o zwycięstwo w europejskiej edycji FunSpark ULTI, gdzie jak do tej pory nie przegrało żadnego pojedynku. Na początek formacja, w której występuje dwóch Polaków pokonała HAVU, a następnie zrzuciła do dolnej drabinki duńskie HYENAS oraz Kazachów z K23. Co ciekawe w finale całych rozgrywek to właśnie jedna z tych dwóch wcześniej wymienionych drużyn będzie ponownym rywalem ENCE.

Po finale FunSpark ULTI reprezentantów fińskiej organizacji czeka jeszcze starcie w ramach Elisa Invitational. Tutaj ekipa Pawła “dychy” Dychy także znajduje się w bardzo dobrej sytuacji, bowiem już dzisiaj może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej z najlepszym możliwym bilansem 3-0. To jednak nie będzie proste zadanie, bo o grę w kolejnym etapie walczą również gracze Endpoint.

Harmonogram na dziś

ENCE vs zwycięzca meczu K23/HYENAS – 16:00 (BO3, transmisja)

ENCE vs Endpoint – 20:00 (BO3, transmisja)