Respawn.pl

Dycha i hades zagrają dziś o półfinał Majora

Autor: Filip Woszczek

Drugi dzień ćwierćfinałów Majora oznacza, że wsparcie polskich kibiców będzie niezbędne. Dycha, hades i ekipa spróbują dziś swoich sił przeciwko Duńczykom, by dostać się do półfinału. Zaraz po tym meczu równie interesujący rewanż dwóch topowych zespołów.

Zawodnicy ENCE wielokrotnie udowadniali, że są w stanie wrócić do spotkania w najmniej sprzyjających okolicznościach. Ich ostatnie zwycięstwo na Heroic dowodzi, że pozostają jednym z faworytów do wygranej na tym turnieju. Z drugiej strony jest Copenhagen Flames, które zdołało zainkasować jedną mapę przeciwko ENCE, ale prawdziwy test spotka ich w formacie Best of 3.

Starcie Natus Vincere przeciwko Heroic można nazwać rewanżem po rozgrywkach w europejskim RMR, gdzie to Duńczycy wyszli ze spotkania zwycięską ręką. Jak mówi Kirill “Boombl4” Mikhailov, tym razem nie będzie tak samo, ponieważ zawodnicy bardziej zagłębili się w grę. Duńska formacja miewała małe problemy w swojej drodze na Majorze, natomiast nie można im odmówić woli walki, w końcu nie zabrali jeszcze ze sobą trofeum z Majora. Już za kilka godzin poznamy więc pozostałą dwójkę półfinalistów.

Harmonogram spotkań:

  • 16:30 – 🇪🇺 ENCE vs. 🇩🇰 Copehnagen Flames (BO3)
  • 20:00 – 🇺🇦 Natus Vincere vs. 🇩🇰 Heroic (BO3)

Transmisje: 🇵🇱 Polski 🇬🇧 Angielski

Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji poświęconej PGL Major Antwerp 2022.