Respawn.pl

dycha powalczy o finały BLAST Premier Fall 2023!

Autor: Michał Maćkowski
dycha ENCE

Kolejny Polak zagra w turnieju ostatniej szansy, który prowadzi na finały jednej z najbardziej prestiżowych lig. O BLAST Premier Fall Final zagra Paweł “dycha” Dycha i jego ENCE.

dycha kolejnym uczestnikiem BLAST Premier Fall Showdown 2023

Lista Polaków na ostatnim turnieju kwalifikacyjnym do finałów BLAST Premier Fall ciągle się powiększa. Po nieudanych rozgrywkach grupowych, Maciej “F1KU” Miklas z OG oraz Mateusz “mantuu” Wiśniewski o dalszą grę na BLAST Premier będą walczyć w turnieju Showdown. Teraz do nich dołączył kolejny Polak.

Przeczytaj więcej – Nieoficjalny Mistrz Świata w CS:GO wyłoniony

Paweł “dycha” Dycha i jego ENCE otrzymało bezpośrednie zaproszenie do BLAST Premier Fall Showdown 2023 Europe, gdzie osiem zespołów zawalczy o jedno miejsca na finałach całego sezonu. Do tej pory oprócz ENCE i dwóch wyżej wymieniony formacji, o finały będą walczyć także gracze G2.

W grze jeszcze 3 Polaków

Turniej BLAST Premier Showdown poprzedzą dwa inne turnieje w trzech regionach. W europejskiej edycji osiem formacji, w tym 9INE oraz Karol “rallen” Rodowicz, którzy znaleźli się w jednej grupie, powalczą o dwa miejsca w przedsionku finałów jednej z najważniejszych lig. Natomiast w skandynawskich kwalifikacjach zobaczymy MOUZ z Kamilem “siuhy” Szkaradkiem, mimo że w formacji występuje tylko jeden zawodnik ze Skandynawii.