Respawn.pl

Nieoficjalny Mistrz Świata w CS:GO wyłoniony

Autor: Michał Maćkowski
Szwecja, Plopski, Ninjas in Pyjamas

IESF World Championship 2023 już za nami. Nieoficjalnymi Mistrzami Świata w CS:GO zostali reprezentanci Szwecji, którzy nie przegrali ani jednej mapy na turnieju.

Nieoficjalny Mistrz Świata w CS:GO poznany

CS:GO coraz bardziej idzie w kierunku zespołów międzynarodowych, jednak wciąż są rozgrywki, które wymagają składów złożonych całkowicie z zawodników z jednego kraju. Takie o to warunki wymaga IESF World Championship, czyli nieoficjalne Mistrzostwa Świata w CS:GO, które w tym roku padły łupem Szwecja.

Przeczytaj więcej  – Startuje grupa B 18. sezonu ESL Pro League

Reprezentacja Szwecji złożona z wolnych agentów i trzech graczy Godsent zdominowała całe rozgrywki, nie przegrywając nawet jednej mapy podczas całego turnieju. Szwedzi bez większych problemów poradzili sobie z Rumunią, Serbią a następnie w finale z Niemcami, zgarniając tym nieoficjalny tytuł Mistrza Świata w CS:GO i 50 000$.

Polacy daleko w tyle

Polska reprezentacja w składzie: casey, zaNNN, iso, moonwalk i Murlok odpadła już w pierwszym spotkaniu, przegrywając po dwóch mapach z reprezentacją Węgier. Nie był to także udany turniej dla Polek grajacych w składzie: Olkaa. Olivka, wrka, Olczix oraz Nessi zajęły ostatie 7-8 miejsce, na dziesięć reprezentacji.