Respawn.pl

Dycha wkracza do gry! Startuje grupa D w ramach ESL Pro League

Autor: Michał Maćkowski
dycha

Już dzisiaj do gry wkraczają zespoły z grupy D w ramach ESL Pro League. W akcji ujrzeć będziemy mogli drugiego Polaka i zarazem ostatniego – Pawła “dycha” Dychę. 

Wraca rywalizacja w ramach siedemnastego sezonu ESL Pro League. Po rozgrywkach w grupie C, gdzie Vitality w finale górnej drabinki pokonało FaZe, przyszła pora na walkę w ramach grupy D. Do akcji wkroczy drugi z Polaków, reprezentujący barwy ENCE, czyli Paweł “dycha” Dycha.

Dycha zaczyna walkę na ESL Pro League

Już dzisiaj w akcji będziemy mogli obejrzeć drugiego Polaka i zarazem ostatniego w ramach siedemnastego sezonu ESL Pro League. Niestety Maciej “F1KU” Miklas grający pod barwami OG odpadł z rywalizacji już w fazie grupowej i cała nadzieja polskich kibiców została w graczu ENCE. Paweł “dycha “Dycha i spółka na start rozgrywek czeka walka z jednym z najłatwiejszych zespołów na papierze w grupie, czyli reprezentantami ATK.

Oprócz ENCE w akcji zobaczymy wszystkie zespoły z grupy D. Najciekawiej z dzisiejszych pojedynków zapowiada się walka pomiędzy Astralis a Spirit. Na dodatek Natus Vincere przyjdzie zmierzyć się z FORZE. W tym samym czasie co ENCE, do akcji wkroczą także reprezentanci Liquid, których czeka rywalizacja z chińskim Rare Atom.

Harmonogram pierwszego dnia rywalizacji grupy D

  • Spirit vs Astralis – 16:00
  • Natus Vincere vs FORZE – 16:00
  • ENCE vs ATK – 19:30
  • Liquid vs Rare Atom – 19:30

Wybrane spotkania z polskim komentarzem można oglądać na kanale ESL TV.