Respawn.pl

Dzień do startu ostatniego Majora w CS:GO; Sprawdzamy szansę Polaków na starcie

Autor: Michał Maćkowski
dycha ENCE

Już jutro wystartuje najważniejszy ostatni turniej w CS:GO, czyli BLAST.TV Major Paris! W pierwszym etapie zobaczymy wielu Polaków, którzy będą chcieli dołączyć do 9INE. Sprawdźmy zatem, jakie mają szanse na starcie!

Ostatni turniej rangi Major w CS:GO, to gratka dla fanów najpopularniejszego FPS’a na świecie. Polska drużyna w drugiej fazie rozgrywek oraz kilka międzynarodowych zespołów z Polakami w składzie powoduje, że zainteresowanie turniejem wśród polskich fanów jest ogromne, a doping będzie słychać we Francji z każdego polskiego miasta. Na start fazy pretendentów sprawdźmy szansę zespołów z Polakami w składzie.

kRaSnaL kontra FaZe na start ostatniego Majora w CS:GO

Ostatni Major w CS:GO czas zacząć, a na nim duże grono Polaków. Już na starcie rozgrywek zobaczymy pojedynek z udziałem naszego rodaka Szymona “kRaSnaLa”  Mrozka, którego czeka bardzo trudne zadanie. Monte w ostatnim meczu na RMR przegrało awans do fazy legend, przez co Majora rozpoczyna już teraz w meczu przeciwko FaZe. Mimo słabego występu podczas RMR, piąta drużyna świata zdecydowanie jest tutaj faworytem, co widzimy także po kursach u naszego partnera BetX. Zwycięstwo FaZe zostało wycenione bowiem na 1,42, kiedy to kurs na wygraną Monte wynosi 2,70.

Kurs na Monte BLAST.TV Paris Major  CS:GOEuropa vs Ameryka, czyli GamerLegion przeciwko Complexity

Druga faza spotkań i ponownie mecz z udziałem naszego rodaka. GamerLegion w składzie z byłym graczem między innymi Izako Boars – Kamilem “siuhym” Szkaradkiem także nieźle pokazało się na turnieju RMR. Europejska formacja start Major teoretycznie na papierze ma nieco łatwiejszy od Monte, bo po drugiej stronie mapy staną gracze Complexity, którzy nie powalają forma. Dlatego nic dziwnego, że według BetX to właśnie GamerLegion jest faworytem do zwycięstwa z kursem 1,75, kiedy to wygraną Complexity wyceniono na 1,95.

Kurs na GamerLegion BLAST.TV Paris Major  CS:GOZagraj z bonusem powitalnym od BetX

Ostatni Major w CS:GO, na którym zobaczymy 9INE i innych Polaków to idealna pora, aby spróbować postawić swój pierwszy kupon. Jeżeli nie macie jeszcze konta na BetX, to jest to idealna okazja. U naszego partnera nieustannie można otworzyć konto i obstawić pierwszy kupon, który jeżeli okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot 25% postawionych środków w gotówce. To jednak dopiero pierwszy z trzech kroków, dzięki którym możecie zgarnąć na powitanie nawet 675 złotych na obstawianie spotkań esportowych! Wystarczy bowiem, że przy rejestracji wpiszecie kod – RESPAWN lub klikniecie w poniższy banner, aby dowiedzieć się więcej!

baner betx,

Zespół kubena w rywalizacji z Team Liquid

Nie tylko polskich zawodników będziemy oglądać na ostatnim Majorze w CS:GO. Do turnieju awansował także trener – Jakub “kuben” Gurczyński, który trenuje zespół Apeks. Kuben oczywiście znany jest głównie z czasów Virtus.pro, jednak jako jedyny z tamtego składu będzie na ostatnim Majorze w tej wersji gry. Europejska formacja na start zmierzy się z Team Liquid i nie jest faworytem do zwycięstwa. Na BetX wygraną Apeks wyceniono bowiem na 2,15, zaś TL na 1,62.

Kurs na Apeks BLAST.TV Paris Major CS:GOF1KU vs dycha na koniec pierwszej serii spotkań Majora w CS:GO

Dwie europejskie formacje, w każdej po jednym z Polaków. Na koniec pierwszej serii spotkań ostatniego Majora w CS:GO doczekamy się nieco bratobójczego pojedynku pomiędzy F1KU (OG) a dycha (ENCE). Starcie europejskich formacji zapowiada się bardzo wyrównanie, szczególnie kiedy popatrzymy na kursy na BetX. Minimalnym faworytem do wygrania są gracze ENCE, na których kurs wynosu 1,80, zaś na OG 1,90.

ogMajor w CS:GO – harmonogram i typy

Pierwsza faza ostatniego Majora w CS:GO przed nami! Już od samego rana kibiców z całego świata czekają emocje związane z najlepszymi drużynami, które rozpoczynają walkę o ostatnie tego typu trofeum w tej wersji gry. W pierwszym dniu rozgrywek czeka nas szesnaście pojedynków, z czego na ten moment znamy osiem. Ciekawie oprócz spotkań z udziałem Polaków zapowiada się rywalizacja Ninjas in Pyjamas z MOUZ czy walka mongolskiego zespołu z G2.

Harmonogram pierwszych spotkań BLAST.TV Paris Major

Monte (kurs 2,70) vs FaZe (kurs 1,42) 11:30
paiN Gaming (kurs 1,42) vs Fluxo (kurs 2,70) 11:30
G2 (kurs 1,10) vs TheMongolz (kurs 5,80) 13:00
GamerLegion (kurs 1,75) vs Complexity (kurs 1,95) 13:00
forZe (kurs 1,35) vs Grayhound (kurs 2,90) 14:30
Apeks (kurs 2,15) vs Team Liquid (kurs 1,52) 14:30
Ninjas in Pyjamas (kurs 1,95) vs MOUZ (kurs 1,75) 16:00
OG (kurs 1,90) vs ENCE (kurs 1,80) 16:00

Kuponik na początek Majora

Nie ma co ukrywać, że początek Majora często przynosi nam niespodzianki i tym razem pewnie będzie podobnie. Pytanie tylko, jaką formę faworyci zaprezentują, co w niektórych przypadkach jest małą niewiadomą. Dlatego warto przed postawieniem kuponów jeszcze samemu przeanalizować spotkania i pamiętajcie, to nie jest porada typerska, a jedynie nasza prywatna opinia.

kupon

Wszystkie spotkania z ostatniego Majora w CS:GO możecie oglądać na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW.

Przypomnijmy, że partnerem portalu Respawn.pl jest BetX, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, ale także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to możecie otrzymać bonus powitalny na start nawet do 675 złotych.

Materiał powstał przy współpracy z BetX, partnerem serwisu Respawn.pl