Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS rozegra dziś trzecie spotkanie w ESEA Intermediate

Autor: Krzysztof Sarna

3 maja jest jednocześnie ostatnim dniem majówki. Jednak jak kończyć dłuższy okres wolnego, to kończyć z przytupem. Z pewnością w tym pomogą nam gracze EMERITOS BANDITOS, którzy już dziś rozegrają swoje trzecie spotkanie w 41. sezonie ESEA Intermediate. 

Piękny, słoneczny majówkowy weekend niestety dobiega końca. Co prawda przed nami jeszcze cały dzień, ale trzeba sobie przecież otwarcie i szczerze powiedzieć, że ten również szybko zleci. Z jednej strony, to źle, ale z drugiej nie, ponieważ wieczorem do gry podłączą się reprezentanci EMERITOS BANDITOS, którzy powalczą o trzecie zwycięstwo. 

Tydzień. Dokładnie tyle przyszło nam czekać na kolejne spotkanie “Emerytowanych” w 41. sezonie ESEA Intermediate. Nie można jednak nie wspomnieć o tym, co działo się w ubiegły wtorek, 26 kwietnia. Mateusz “PAGO” Pągowski i jego koledzy sięgnęli po dwie wygrane, dzięki czemu ich aktualny bilans to 2-0. Nie ma się co zbytnio oszukiwać, że lepszego wejścia w nowy sezon EB nie mogło sobie wymarzyć. Relacje z tamtych spotkań możecie przeczytać tutaj.

CZYTAJ TAKŻE: Konto Nitra na Twitterze zniknęło, ale ten po chwili wrócił w wielkim stylu

Jeśli chodzi natomiast o dzisiejsze zawody, to te powinny się rozpocząć o godzinie 20:00. Przeciwnikiem polskiej ekipy będzie McDonaldsFans. Ekipa z Finlandii również ma za sobą dwa pojedynki, aczkolwiek w żadnym z nich nie triumfowała, tak więc można snuć teorie, że to kultowy zespół powinien dziś sięgnąć po wiktorię. Areną dzisiejszych zmagań będzie Mirage, aczkolwiek obie drużyny jeszcze nie rozgrywały w bieżących rozgrywkach spotkania na tym planie. Przeważać tu jednak może stwierdzenie, że przecież Mirage jest polską mapą. Czy rzeczywiście tak jest, przekonamy się po godzinie 20:00. 

20:00 EMERITOS BANDITOS vs. McDonaldsFans – Mirage [Transmisja]

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.