Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS ROZPOCZYNA ZMAGANIA W NOWYM SEZONIE ESEA INTERMEDIATE!

Autor: Krzysztof Sarna

Już dziś EMERITOS BANDITOS zainauguruje rozgrywki 41. sezonu ESEA Intermediate. Wtorek zapowiada się na naprawdę interesujący z udziałem kultowej formacji, ponieważ Mateusz “PAGO” Pągowski i jego koledzy na start rozegrają aż dwa pojedynki.

Miniony, czterdziesty sezon ESEA Intermediate był całkiem udany dla EMERITOS BANDITOS. Polacy rzutem na taśmę dostali się do play-offów tych rozgrywek, a dzieliło ich wyłącznie jedno zwycięstwo od awansu do ESEA Main. W ostateczności “Emerytowani” trafili na pierwszą drużynę sezonu, która wygrała wszystkie szesnaście spotkań i przegrali. Jednakże dzisiejszy start 41. odsłony ESEA Intermediate to nowe szanse na to, by awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. 

CZYTAJ TAKŻE: BRUTALNY BOKS BIRMAŃSKI! LIL MASTI ZAWALCZY Z ZUSJE NA HIGH LEAGUE 3

Pierwszy pojedynek, który zostanie dziś rozegrany, powinien rozpocząć się o godzinie 19:00. Wówczas przeciwnikiem “Emerytów” będzie Bulgarian Bullet 6. To drużyna ze Szwecji, która również od pewnego czasu występuje na poziomie Intermediate, a dokładnie to od 38. Polacy na tym szczeblu grają dwie odsłony dłużej, bo od 36. Areną tych zawodów będzie Dust2.

Natomiast drugie zawody odbędą się dwie godziny później, a więc o 21:00. W przypadku tej konfrontacji oponentem Jaorsława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego i jego kolegów będzie Black Raccoons. Hiszpanie w Intermediate rywalizują od 39. sezonu, tak więc nie będzie to ich debiut. Obu ekipom przyjdzie się spotkać na Nuke’u.

Harmonogram wtorkowych spotkań EB prezentuje się następująco:

19:00 | EMERITOS BANDITOS vs. Bulgarian Bullet 6 – Dust2

21:00 | EMERITOS BANDITS vs. Black Raccoons – Nuke

Oba te spotkania będzie można oglądać na kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Dostaniecie się do niego klikając ten odnośnik.