Respawn.pl

Emeritos Banditos w przedostatnim spotkaniu w ramach ESEA Intermediate!

Autor: Michał Maćkowski
Emeritos Banditos

Emeritos Banditos znajduje się na ostatniej prostej w lidze ESEA Intermediate. Po wczorajszej porażce na Norden eSports, dzisiaj emeryci zmierzą się z niemieckim RIZON.

Ostatnie dwa mecze czekają Emeritos Banditos w pierwszej i być może dla nich ostatniej fazie tego sezonu ESEA Intermediate. Emeryci zapewnili sobie już utrzymanie w lidze, lecz cały czas jest nadzieja na awans do play-offów. Jednak aby tego dokonać, najlepiej zwyciężyć dzisiejsze i następne spotkania.

Już wieczorem, bo o 22 na serwerze trzeci dzień z rzędu zameldują się gracze Emeritos Banditos. Ostatnie dwa dni na pewno nie były dobre dla podopiecznych Tomasza “phr” Wójcika, bowiem dwie przegrane oddaliły ich od awansu do fazy play-off. Jednak jest jeszcze spora nadzieja na awans, bowiem do kolejnego etapu awansuje 96 drużyn, a aktualnie EB przed dzisiejszym starciem zajmuje 94.

Ekipa streamerów dzisiaj zmierzy się z niemieckim RIZON, które także nie prezentuje dobrej formy. Niemcy na dwanaście rozegranych spotkań wygrali tylko pięć. Co ciekawe ich pięć ostatnich spotkań zakończyło się porażką, co napawa optymizmem kibiców przed dzisiejszym starciem na Nuke.

Emeritos Banditos vs RIZON – 22:00 (Nuke, transmisja)