Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS zagra dziś o trzecią wygraną w ESEA Intermediate

Autor: Krzysztof Sarna

Granie w 41. sezonie ESEA Intermediate rozkręciło się na dobre! EMERITOS BANDITOS stoczy dziś czwarty pojedynek i jednocześnie powalczy o trzecią wygraną w bieżących rozgrywkach. To już czas i pora, by odnieść pierwszy triumf po porażce i od nowa budować zwycięską passę! 

Kolejny sezon ESEA Intermediate to kolejna nadzieja nie tylko kibiców, ale i samych zawodników EMERITOS BANDITOS na awans do ESEA Main. Po tylu odsłonach tułaczki na tym szczeblu z pewnością “Emerytowani” chcieliby wskoczyć do wyższej klasy rozgrywkowej. Do tego jednak trzeba wygrywać w sezonie zasadniczym, by dostać się do fazy play-off, a następnie w tym etapie udowodnić swoją wyższość. 

CZYTAJ TAKŻE: Skandal z naklejkowymi autografami sh1ro i Ax1Le! Rosjanie najprawdopodobniej kpią z wojny

Tak więc by zrobić nie tyle, co pierwszy, ale już kolejny krok i przybliżyć się do play-offów ESEA Intermediate należy wygrać dzisiejsze zawody. Te zaplanowane zostały na godzinę 21:30, tak więc jest to po raz kolejny świetna propozycja, by odpocząć tego wieczoru wraz z Jarosławem “pashąBicepsem” Jarząbkowskim i jego kolegami. W czwartym meczu tego sezonu EB spotka się z LDN. Ekipa znad Sekwany, póki co rozegrała mecz mniej w porównaniu do Polaków i jest aktualnie “na zero”. Francuzi jednokrotnie triumfowali i przegrali. 

Lokacją czwartkowej konfrontacji będzie Dust2, a więc obiekt, na którym ekipa znad Wisły miała już okazję rozegrać swoje pierwsze zawody i jednocześnie triumfować. Z kolei dla LDN arena snajperów będzie pierwszym razem w 41. odsłonie ESEA Intermediate. 

21:30 | EMERITOS BANDITOS vs. LDN – Dust2 [Transmisja]

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.