Respawn.pl

ENCE zastosuje specjalną taktykę na mecz z G2? Kuben dopuszcza taką opcję!

Autor: Maks Bartosik

Już tylko minuty dzielą nas od najważniejszego meczu w tym roku. ENCE podejmie G2 podczas IEM Katowice 2024, a zwycięstwo da nam awans do fazy Play-Off. Wygląda na to, że poznaliśmy taktykę Polaków na te spotkanie!

Dzisiaj cała Polska żyje tylko jednym wydarzeniem – meczem pomiędzy ENCE i G2 na IEM Katowice 2024. Polacy po pokonaniu Vitality byli na ustach całego świata, a dzisiaj stają przed szansą na awans do play-offów najważniejszego turnieju w Polsce.

ENCE kontra G2 w meczu o awans do play-offów!

Jednak przeciwnik nie należy do najłatwiejszych. G2 to jedna z najlepszych formacji na świecie, która w dodatku ma genialnego snajpera – Monesy’ego. Młody Rosjanin w pierwszym meczu turnieju przeciwko Heroic wykręcił niesamowite statystyki 90-41, przez co wielu polskich fanów obawia się, czy aby na pewno ENCE znajdzie sposób na zatrzymanie Monesy’ego.

Mamy plan. I to sprytny!

Jeden z nich nawet zasugerował pewną taktykę, która mogłaby pomóc w zatrzymaniu gwiazdy G2. Polega ona na… graniu P90, bo jak sam autor Tweeta napisał, “ta broń mocno kontruje AWP i jest w miarę tania”. No trzeba przyznać, sprytny plan.

Na sugestię odpisał sam trener polskiej formacji – Kuben. Łysy z ENCE napisał, że pomysłodawca ma rację i pod koniec meczu spróbują tej zagrywki!

Zapraszamy także do sprawdzenia zapowiedzi dzisiejszego spotkania, którą znajdziecie pod tym linkiem.