Respawn.pl

ENCE żegna się ze składem CS2! Co dalej z Dychą?

Autor: Maks Bartosik
dycha ENCE

Nieciekawe informacje dopływają z mroźnej Finlandii! ENCE poinformowało o zakończeniu współpracy z składem CS2…

Ostatnie tygodnie dla ENCE były naprawdę nieprzyjemne. Formacja najpierw straciła swojego In Game Leadera – Snappiego, a razem z nim odszedł trener – SaW. W ich miejsce sprowadzono Gla1ve’a i Kubena, jednak i to nie pomogło załatać braków po odejściu tamtej dwójki. Na domiar złego, ciągle pojawiają się informacje o kolejnych prawdopodobnych odejściach z zespołu Dychy.

Koniec ENCE w obecnym składzie?!

I wszystko wskazuje na to, że te doniesienia się potwierdzą. Dzisiaj w godzinach popołudniowych ENCE opublikowało komunikat o zakończeniu współpracy z obecnym składem. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu, BLAST Premier World Finals 2023 był ostatnim turniejem, w którym wystąpił core drużyny. Dalej mamy też informację, że ENCE starało się zatrzymać wszystkich graczy u siebie, jednak finalnie się to nie udało i w najbliższych dniach dostaniemy informacje o zmianach na nowy, 2024 rok.

Przed końcem roku ENCE przeprowadzi również serię pytań i odpowiedzi, w których osoby decyzyjne postarają się przybliżyć powody takiej, a nie innej decyzji.