Respawn.pl

EPIC Games Store łagodzi oczekiwania użytkowników – Severed Steel za darmo!

Autor: Michał Maćkowski
Severed Steel

EPIC Games Store po kilku dniach rozdawania naprawdę dobrych tytułów, łagodzi nieco oczekiwania użytkowników. Przez następne 24 godziny za darmo do odebrania będzie Severed Steel.

EPIC Games Store rozdało już kilka naprawdę fajnych tytułów za darmo, w tym DEATH STRANDING, co spowodowało problemy z serwerami platformy. Jednak to nie jedyna gra, która zaciekawiła graczy, bo za darmo można było zgarnąć jedną z edycji Wolfenstein czy Metro.

Severed Steel za darmo

Wielu użytkowników liczyło, że EPIC Games Store pójdzie za ciosem i z każdym dniem będzie podnosił poprzeczkę i rozdawał za darmo kolejne naprawdę dobre tytuły. Tak jednak się nie stało, bo wczorajszy i dzisiejszy dzień powoduje łagodzenie oczekiwań użytkowników.

Przez następne 24 godziny platforma za darmo udostępniła Severed Steel, czyli FPS’ charakteryzujący się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem, efektami bullet-time i mroczną ścieżką dźwiękową. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Trzeba jednak przyznać, że EPIC Games Store rozdaje wysoko oceniane tytuły. Produkcja Greylock Studio na Steam zgarnęła głównie bardzo pozytywne opinie.

Grę możecie za darmo odebrać tutaj.

Promocja na ostatniej prostej na EPIC Games Store

Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie do 28.12 do godziny 16:59. Platforma rozda jeszcze minimum dwa darmowe gry. Więcej informacji nie tylko o darmowych grach, ale i innych świątecznych promocjach, które aktualnie trwają na platformie, przeczytacie tutaj.